• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka częściowa czy krótkie wędzidełko?

Seals321

New member
Witam, potrzebuje waszej pomocy w ocenie czy mam częściową stulejkę razem z krótkim wędzidełkiem.
Sprawa wygląda w ten sposób, że gdy penis NIE jest we wzwodzie to nie mam najmniejszego problemu ze zsunięciem napletka z żołędzia. Jednak w przypadku gdy penis jest w stanie erekcji i próbuję ściągnąć napletek to swobodnie schodzi on do rowka zażołędnego i jeśli chce zsunąć napletek dalej to oczuwam już pewien dyskomfort bez bólu i napletek schodzi do końca. Podczas stosunku czuję, że mnie ciągnie od spodu tak jakby winne tu było krótkie wędzidełko. Z góry dziękuję za pomoc.
 

kamilops

Active member
Bez zdjęć nikt ci nie podpowie, ale jeżeli podczas stosunku jest ci nieprzyjemnie, to znaczy że musisz iść do urologa bo coś jest na rzeczy. Prawdopodobnie zbyt krótkie wędzidełko.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Udaj sie do lekarza. Przedstaw problem. Pokaz mu zdjecia, jak to wyglada we wzwodzie. Jak ci zalezy by zostalo jak najwięcej napletka to tez musisz powiedzieć. Wtedy ogarnięty wytnie tyle ile trzeba by bylo dobrze.
 

Podobne tematy

Do góry