• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka, Ćwiczenia?

Szymon1234

New member
Witam
W sumie od urodzenia mam stulejkę, gdy byłem mały niby było to leczone ale widać że nie do końca. W stanie 'spoczynku' nie mam żadnego problemu jednak przy wzwodzie jest zwężenie(wąski pierścień) i problem z odkryciem napletka. Po ćwiczeniach schodzi do połowy żołędzia a dalej jest problem jednak po chwili starań daje rade ściągnąć do końca jednak zbyt przyjemne to nie jest.
I teraz pytanie czy warto spróbować to ćwiczyć czy nic to nie da.
Jako ćwiczenie stosuje: standardowe naciąganie w zwodzie i ściąganie napletka w stanie spoczynku i doprowadzanie do wzwodu.
Co radzicie? Wolałbym uniknąć zabiegu jeśli to jest możliwe. Niedawno miałem inny zabieg chirurgiczny i podobno musi być odstęp paru miesięcy przed kolejnym. W przypadku poprzedniego lekarz się pytał czy w ciągu ostatniego pół roku było coś takiego robione, jeśli ktoś miał odsyłał do domu. A zabieg nie należał do zbyt poważnych (przegroda nosowa)
Jest szansa na rozćwiczenie w wieku 20 lat?
 

scream

New member
Lekarz miał racje, tak samo jest z oddawaniem krwi. Lekarz powiedział mi, że musze poczekać do grudnia, żeby oddać krew. Zabieg miałem w czerwcu.
Co do cwiczeń, możesz również skorzystać z maści rozciągających i ćwiczyć tak jak ćwiczysz. Ja też stulejke miałem od urodzenia, były stosowane maści itp. ale jakiegoś efektu to nie dało, potem zwężyło się tak, że nie mogłem w ogóle ściągnąc napletka. Zabieg to pikuś, 3 tygodnie trzeba się przemęczyć a potem tylko cieszyć się z braku problemu :)
 

Podobne tematy

Do góry