Stulejka. Co potem?

Mateordm

New member
Witam, mam 19 lat i również miałem stulejkę. Wczoraj rano odbyłem zabieg nadcięcia napletka grzbietowo, ponieważ lekarz powiedział że to wystarczy (był lekki problem przy ściąganiu w zwodzie). Zostały założone szwy a cały zabieg trwał ok 20-30 min, znieczulenie miejscowe.
Mój członek jest jednak trochę hmm jakby spuchnięty i mam problem ze ściągnięciem napletka przez nieszczęsne szwy (bardzo ciągną). Lekarz uprzedził mnie że tak może być. Na szczęście nic nie boli i wszystko póki co w porządku. Jednak:

1. Ile czasu mój penis może utrzymywać to lekkie opuchnięcie?
2. Po jakim czasie szwy się całkowicie rozpuszczą/wypadną? Gdyż jak już wspomniałem jest to pewien dyskomfort. Jak było w waszym przypadku?
3. Po jakim czasie wasz członek wrócił do 100% formy (zero opuchlizny, zero bólu przy ściąganiu napletka)?

Co prawda wydaję mi się żę jest już odrobinę lepiej niż wczoraj po zabiegu ale gdzieś wyczytałem że szwy schodzą po ok miesiącu. A wydaję mi się że to dość długo.
 

kolokolo

New member
mialem to samo co ty, po 2 tyg juz bedzie w miare dobrze; do tego czasu powinienes miec juz tylko kilka szwów, opuchlizna u mnie byla bardzo mala a napleta teraz tylko odciagaj do polowy, a po 2-3 dniach spróbuj całkowicie
 

Mateordm

New member
Tak też chciałbym zrobić, jednak jak już wspomniałem jakiekolwiek ściągnięcie napletka uniemożliwiają mi szwy które wędrują niemal do samego końca. Jeśli chciałbym go ściągnąć chociaż do połowy to musiałbym zerwać szwy a tego bym nie chciał. Ty też tak miałeś?

Przeczytałem tu również że wiele osób przemywa to rumiankiem, rivanolem czy smaruje maśćmi. Czy to konieczne albo zalecane? Mi lekarz nic na ten temat nie powiedział. Kazał tylko przyjść w piątek na okazanie.
 

kolokolo

New member
zrób tak tylko aby nie zalać przy sikaniu pod napleta, poczekaj do wizyty i sie spytasz, w pena ci sie nic nie stanie, nie odpadnie
 

Mateordm

New member
No i jednak dzis nie miałem wizyty. Byłem w szpitalu i lekarz dyżurujący powiedział mi że mieli jakiś problem i konieczna była zamiana. A mój lekarz ma być w poniedziałek.

Czy do tego czasu oprócz mycia wodą moczyć w czymś lub smarować czy nic jeśli lekarz nie mówił?
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Stulejka, sciąganie napletka w spoczynku a potem wzwod Stulejka 3
R Stulejka Stulejka 3
A Stulejka dziwna sprawa Stulejka 2
G stulejka nabyta bliznowacenie Stulejka 1
L Stulejka u 2,5 latka Stulejka 6
Podobne tematy

Do góry