• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

stulejka?, ciasny napletek?

adam1998

New member
Witam chciałbym się was zapytać, czy mam stulejkę ?
Otóż, podczas spoczynku , jak i wzwodu napletek mogę bez problemów zsunąć z żołędzia ,nic nie ciągnie , nie boli.
Podczas zwisu napletek mogę ściągnąć do samego końca, czyli mogę rozwinąć go po całym trzonie prącia, we wzwodzie natomiast, napletek zsuwa się tylko do rowka zażołędnego, no może pół centymetra niżej, i wtedy pod żołędzią robi się taki fałd z napletka, jak na zdjęciach zresztą widać.
Zdjęcia są w pełnym wzwodzie, nie dałem zdjęcia od strony węzidełka ,bo jest na 100% ok , po prostu penis jest na środku szerszy i napletek dalej nie schodzi, gdyż jest za ciasny, załupka też nie mam, swobodnie mogę napletek w każdej chwili, również we wzwodzie na żołądź nałożyć.
Czy taki stan rzeczy jest prawidłowy?, czy nie będzie to przeszkadzać w sexie? , czy powinienem według was udać się na zabieg obrzezania, lub poszerzenia napletka?, mi to nie przeszkadza, jedynie wizualnie ten fałd mnie denerwuje.
Czy ktoś tak ma jak na tych zdjęciach ?,
Czy ewentualnej dziewczynie może się to nie podobać?
Co radzicie?
Druga sprawa to krzywizna, czy z tego powodu mogę mieć jakieś problemy podczas sexu?, czy ta krzywizna jest w normie?

imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
 

Makintosz

Member
Według mnie wszystko jest okej z tym 'fałdem' i nie powienieneś się tym przejmować. A co do krzywizny to faktycznie każdy 'przyjaciel' jest inny i tutaj jest widoczne nieco większe zakrzyzwienie w dół, ale ciężko ocenić z tych zdjęć czy nadaje się to do korekty czy nie. Może ktoś inny wypowie się w tej kwestii.
 

Ambroży

New member
Stulejki nie ma na 100%, ja mam podobny fald po zabiegu, ale slyszalem, ze tez naturalnie takie sie czasami robia i widocznie Ty jestes na to przykladem. Takze stulejki nie ma tutaj napewno. A co do krzywizny, to juz musisz sam sprawdzic czy podczas sexu bedzie sprawiala Ci ona dyskomfort i ewentualnie wtedy zaczac myslec o leczeniu tego
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Ciasny napletek, stulejka, obrzezanie Stulejka 7
S Ciasny Napletek czy Stulejka??? Inne 1
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry