• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ciasny napletek, stulejka, obrzezanie

Piotrq77

New member
Witam, napletek w stanie spoczynku schodzi bez problemu, lecz podczas
Witam, napletek w stanie spoczynku schodzi bez problemu, lecz podczas wzwodu pojawia się problem.
W wzwodzie muszę mu pomóc, gdy zejdzie za żołądź to nieprzyjemnie uciska, o zejściu niżej niż za rowek nie ma szans ponieważ pojawia się ból. Mam wrażenie że napletek może być zbyt długi oraz zbyt ciasny.
Poniżej wstawiam fotki jak to wygląda w wzwodzie.
Czy to normalny wygląd napletka w wzwodzie czy nie?
Jeżeli potrzebne jest obrzezanie to jaki typ byłby najlepszy?
Chciałbym aby żołądź w spoczynku był chociaż do połowy zakryty.
Pozdrawiam
Fotki: https://files.fm/u/y236avakq
 

nope

Well-known member
Krotkie wedzidelko + stulejka. Zabieg. Typ obrzezania z tego co napisales to chcesz high&loose. Pomyślałbym nad staplerem. Wertuj forum i starannie dobieraj lekarza.
 

Trolo

Well-known member
Przepraszam bardzo, ale chłop nie ma stulejki. Problemem u niego jest wędzidełko i duża ilość napletka która nawet po usunięciu wędzidełka będzie przeszkadzać. Może inaczej się będzie układać, ale problem może pojawić się podczas seksu, że napletek będzie się nasuwał na żołądź i może zsuwać prezerwatywę.
 

richyrich

Active member
Przepraszam bardzo, ale chłop nie ma stulejki. Problemem u niego jest wędzidełko i duża ilość napletka która nawet po usunięciu wędzidełka będzie przeszkadzać. Może inaczej się będzie układać, ale problem może pojawić się podczas seksu, że napletek będzie się nasuwał na żołądź i może zsuwać prezerwatywę.
Miałem takie samo dziadostwo, niby da się funkcjonować i to nawet semi normalnie, ale w prezerwatywie idzie się w****ć, a przed nowo poznaną partnerką przypał. IMO kroić zdecydowanie
 

richyrich

Active member
Stapler, ale nie wybierałem na podstawie przypadku a jedynie ze względu na szybkość gojenia i średnio mniejsze komplikacje pozabiegowe - u mnie może idealnie nie jest, ale jestem zadowolony z efektu. Masz mój temat na forum
 

Piotrq77

New member
Stapler, ale nie wybierałem na podstawie przypadku a jedynie ze względu na szybkość gojenia i średnio mniejsze komplikacje pozabiegowe - u mnie może idealnie nie jest, ale jestem zadowolony z efektu. Masz mój temat na forum
Fajnie to wyszło, ja myślę czy wybrać łów and loose czy high and loose.
Mam dosyć dużo napletka wewnętrznego który najbardziej przeszkadza, i chciałbym to załatwić za 1 zabiegiem, bez poprawek...
 

morgan66

Active member
Od siebie napiszę Ci tak - ostateczny styl zwykle wyjdzie w praniu i nie da się w pełni przewidzieć jak Ci się będzie układał napletek w spoczynku (loose/tight). 1) Ważne żebyś zachował przynajmniej z 1,5 cm lub więcej napletka wew. (czyli co najmniej medium/high) i 2) upewnił się (sic!), że wycięte zostanie przewężenie (choć u Ciebie rzeczywiście jakoś bardzo tego nie widać jeśli jest), czyli innymi słowy aby zszycie między napletkami było na równym poziomie i 3) żeby nie zostało zszyte zbyt ciasno (co moim zdaniem jest zdeterminowane głownie sprawą nr. 2 + kompetencjami lekarza).
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Ciasny Napletek czy Stulejka??? Inne 1
A stulejka?, ciasny napletek? Stulejka 6
P Obrzezanie, ciasny napletek Obrzezanie 2
L Ciasny napletek Stulejka 7
P Za ciasny napletek po plastyce Po zabiegu obrzezania 20

Podobne tematy

Do góry