• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

stulejka całkowita u 27 latka

zombie87

New member
Czesc, mam stulejke całkowita od niepamiętnych czasów. Jestem prawiczkiem.. Zawsze byłem wstydliwy i przez to bałem się isc do urologa teraz się przelamalem i mam wizytę w poniedziałek. Jednak boję się o to czy lekarz czegoś tam nie znajdzie nie mogłem ściągać napletka w celu umycia go więc czy nie będzie tam maszki?? Chce zmienić swe życie i nadrobić to z czego nie skorzystałem przez własną głupotę...
 

fancom

New member
Witaj
Na początek gratuluję podjęcia męskiej decyzji :) sam bardzo długo zwlekałem z pójściem do lekarza ale odważyłem się i już ładnych kilka miesięcy jestem po zabiegu (tylko w moim przypadku nie była to stulejka).
Jeżeli masz stulejkę całkowitą to chyba tylko obrzezanie wchodzi w grę, ale o tym zadecyduję lekarz.
Co mastki która pewnie będzie pod napletkiem to się nie przejmuj, przecież lekarz zrozumie, że przychodzisz z problemem.
Nie martw się po zabiegu nadrobisz zaległości :)
 

zombie87

New member
Dzięki, a czy mały penis może być skutkiem stulejki, w zwisie mam 8,5 cm a w wzwodzie 14cm. Czy urolog może coś poradzić?
 

szymon1

New member
Raczej nie;) a poza tym 14cm to nie taki mały żeby trzeba było coś radzić;), powiedz tylko lekarzowi że w wzodzie ma 14cm żeby wiedział ile skóry zostawić i jak ciąć. Teraz to podstawa wybór odpowiedniego lekarza (może warto takiego co da napletek do badania histopatologicznego celem wykluczenia roznych innych chorob jesli miales jakies stany zapalne) i zabieg, i jak już sie przełamałeś to żebyś sie nie wycofał.
 
Ostatnia edycja:

zombie87

New member
Dzięki... Mam stulejke całkowitą i gdy dzisiaj postarałem sie zaobserwować swoją żołądz to jest taka biała jakby, co to może być?
 

fancom

New member
Hmm... biała żołądź? zombie87 może wstaw jakieś foto jak to wygląda.
Bo tak trudno cokolwiek ocenić, oczywiście jeżeli chcesz wstawić zdjęcie nic na siłę :)
 

zombie87

New member
Mam taką stulejke że ledwo okiem to dostrzegłem, więc zdjecie nic nie da, nie jest fioletowa tylko taka odbarwiona na biało, nie jest całkowicie biała;]
 

szymon1

New member
Albo to jest nagromadzona mastka i inne syfy bo nie jestes w stanie tego dobrze umyc, a moze to byc jaka choroba dermatologiczna jak np liszaj twardzinowy ktos tu na forum opisywal takie objawy. Ale nie wpadaj przypadkiem teraz w panike, natomiast jak sa tam jakies takie przebarwienia to tak jakci pisalem dobrzy byloby gdyby twoj lekarz podczas zabiegu dal napletek do oceny histopatologicznej, to moze byc pomocne przy ewentualnym dalszym leczeniu. Podkreslam ewentualnym, natomiast zwracam ci na to uwage bo malo ktory lekarz wysyla napletek do badania histopatologicznego a to moze potem bardzo pomoc.
 

sky1

New member
Może urolog coś poradzi, a jak z moim rozmiarem w spoczynku 9 cm długości i 10 cm obwodu na środku, zawsze mój penis wydawał mi sie strasznie mały Tutaj fotka imgur: the simple image sharer

Gdzieś kiedyś czytałem, że w spoczynku to możesz mieć i 6/7 cm i stać obok typa, który ma w spoczynku 12/13 cm. Podczas erekcji Twojej i jego to w końcowej fazie twój penis może przebić rówieśnika o 2/3 cm.
 

szymon1

New member
Ja myśle że problem jest bardziej w głowie jesli chodzi o rozmiar, a tymczasem to zrob porzadek z ta stulejka, nie zwlekaj z tym i zostaw tu info na forum dla potomnych
 

szymon1

New member
A co ty chcesz tam jeszcze mierzyc, juz ci pisalem ze twoim problemem nie jest rozmiar tylko stulejka i ewentualnie pewne kompleksy z nia zwiazane, ale to minie. Zrobisz z tym porzadek to i pozbedziesz sie kompleksow;)
 

fancom

New member
zombie87 daj spokój z mierzeniem każdy ptak jest inny :) rozmiar tu nie ma absolutnie żadnego znaczenia, i tak jak napisał szymon masz problem ze stulejką który trzeba rozwiązać i pozbyć się problemu raz na zawsze. :)
 

Podobne tematy

Do góry