• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka całkowita - obrzezanie całkowite - dzień 13

Grannor

New member
Cześć wszystkim. Mam do was pytanie - może ktoś miał podobnie. Miałem stulejkę całkowitą, żołądź po 25 latach zobaczył światło dzienne. Od kiedy pamiętam nie mogłem dotknął ujścia cewki moczowej, dotknięcie powodowało "porażenie". Od jakiegoś czasu podczas wzwodu pojawił się też ból przy dotykaniu tej najszerszej części żołędzia, wtedy jeszcze przez napletek.

Dziś mija 13 dzień po zabiegu. Żołędzia jestem w stanie już delikatnie dotykać a z ujściem cewki od 3 dni radzę sobie z moczeniem w rumianku przed prysznicem oraz podczas prysznica polewam żołądź ciepłą wodą, daję chwilę na "ostygnięcie" i znów polewam ciepłą wodą, tak przez kilka minut. Nie wiem czy do dobry sposób ale po 3 dniach jestem w stanie dotykać ujście cewki moczowej a jakieś otarcia o materiał nie powodują już porażenia a znośny ból. Mam problem z tą najszerszą częścią ponieważ od samego początku była nieco siwa, w tej chwili jest mocno zaczerwieniona lecz nawet lekkie dociśnięcie tego miejsca przez spodnie podczas chodzenia powoduje spory ból, bardzo duży dyskomfort. Czy ktoś z was spotkał się z takim przypadkiem? Czy trzeba to przeczekać czy jednak stosować coś na to?

Zdjęcie w słabym świetnie ale widać to bolesne zaczerwienienie.

 

Grannor

New member
Dzięki za odpowiedź. Obawiałem się, że to coś innego. Myślałem, że nadwrażliwość objawia się przy dotyku przy pocieraniu a tutaj pojawia się ból po delikatnym dociśnięciu palcem lub spodniami przez opatrunek.

Zabieg laserowy wykonał lek. Grzegorz Rempega w Katowicach. Jestem mega zadowolony z efektu.
 

nope

Well-known member
Nadwrazliwosc to sie różnie objawia wiec normalne. Na zdjeciu co zaznaczyles czesc zoledzia nie ma zadnej zmiany i wygląda zdrowo, sam mam troszke inny kolor zoledzia w rowku i to taka uroda po prostu. No szycie wygląda bdb ; )
 

Livix92

Member
Nie odpowie ci bo od prawię 2 lat nie zagląda na ten portal..🫣 ogólnie jest dużo użytkowników którzy napiszą parę postów i robią się "martwe dusze"
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No jak od 2 lat nie logował sie na forum, to raczej bardzo wątpię by odpowiedzial. Warto, zanim jakiś wątek się ruszy ponownie, sprawdzić kiedy dany użytkownik był tu po raz ostatni. Masa ludzi jest tu tylko przez okres rekonwalescencji po zabiegu. Później już nie wracają.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry