• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

stulejka całkowita, jaki zabieg?

krzemien

New member
Witam, mam 13 lat, miesiąc temu niestety dowiedziałem się że mam stulejkę całkowitą, mój członek wygląda okropnie :( skóra nie chce się zdjąć z napletka jest otoczona białą skórką i ogólnie wygląda to okropnie. mam zamiar iść do lekarza, ale wstydzę się przeklęcie... mama o wszystkim wie, jest pielęgniarką więc wie co to za choroba. mam stulejkę wrodzoną. Urodziłem się z nią, powróciła mi później a teraz znowu powtórka... wiem że są 3 możliwe zabiegi Obrzezanie całkowite, częściowe i plastyka. od razu jak się dowiedziałem że gdy wybiorę całkowitą, będę miał członka "na wierzchu" to zapomniałem o tym zabiegu. jest jeszcze częściowa, nie wiem na czym polega i plastyka, która najlepiej mi się spodobała, pytanie brzmi: czy jak mam stulejkę całkowitą to mogę mieć plastykę? z góry dzięki za odpowiedź...

tutaj zdjęcie innego, czyli nie mojego członka. znalezione na forum. u mnie wygląda to troszkę lepiej ale jest podobnie:
http://i.imgur.com/preud.jpg
 

beatbox

New member
Tak możesz mieć plastykę. Przy całkowitej stulejce ja bym radził właśnie plastytkę napleta + wydłużenie wędzidełka. Jesteś jeszcze młody wiec zawsze później, gdy to sie nie powiedzie możesz sprobowac obrzezać się całkowicie. Z tego co obserwuję tu na forum i z tego co mowili mi lekarze to z powodzeniem da się wyleczyć stulejkę całkowitą plastyką. Tylko pamietaj o wydłuzeniu wedzidełka bo na 99% jest króciutkie.

Nie polecam czesciowego obrzezania gdyż 2 z 3 lekarzy urologów u których bylem odradzało ten typ zabiegu ze względu na zwężeniu napletka w miejscu blizny co w rezultacie nie gwarantuje rozwiązania problemu a przysparza kolejny.

Zapukaj do lekarza i on cie juz wszystko powie. Masz duzo czasu na leczenie więc nie przejmuj się. Wszystko bedzie dobrze tylko musisz zrobic ten pierwszy krok i udac się do specjalisty.

Pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry