• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka całkowita i lekkie skrzywienie prącia. Zabieg 2in1

rainman

New member
Cześć!
Jestem studentem, mam - niestety, bo wolałbym nie mieć :D - stulejkę całkowitą i lekkie skrzywienie prącia. Wiem o tym już od, hm, chyba nie będę pisał odkąd :D W każdym razie jestem już w 100% zdecydowany na zabieg, zapiszę się w tym miesiącu, tylko mam do Was kilka pytań.

Czy korekta typu plastyka napletka + naprostowanie penisa jest możliwa do zrobienia podczas jednego zabiegu, takie "dwa w jednym"? Wolałbym sobie oszczędzić chodzenia na dwa zabiegi osobno. Czy taki podwójny zabieg jest możliwy na NFZ? (niby mam trochę kasy, mógłbym iść prywatnie, ale szkoda mi wydawać).
Ile czasu trwa rekonwalescencja po takim podwójnym zabiegu? Wyczytałem, że przy plastyce napletka wszystko wraca do normy po ok. miesiącu, ale czy przy plastyce + naprostowaniu skrzywienia ten czas jest taki sam, czy może się wydłuża ze względu na bardziej forsowny zabieg?
Ile minut trwa taki zabieg? (oczywiście orientacyjnie). Czy ktoś już na takowym był?
Czy (dajmy na to po miesiącu od zabiegu) penis jest w normalnym, "standardowym" stanie, czy może widać jakieś blizny po cięciach, szwach itp?
No i..ee, czy jest możliwym, że po takim zabiegu penis trochę się wydłuży? :roll:
I jeszcze jedno: miał ktoś do czynienia z Krakowską przychodnią Akamedik (Scanmed)? - bo jeśli będzie możliwość wykonania takiego zabiegu na NFZ, to wykonam go raczej tam.

Jak by to było dobrze, gdyby życie było takie, jak w Harrym Potterze - ciach mach różdżką i już jesteś zdrowy (lub nie żyjesz, ale mniejsza z tym :D )

Czekam na odpowiedzi i z góry za nie dziękuję. Bądźcie wyrozumiali dla biedaka-któremu-coś-tak-okropnego-się-przytrafiło / idioty-który-tak-długo-zwlekał-z-zabiegiem-a-żeby-go-***** (jak tam kto sobie o mnie pomyśli) ;-)
 

sławek83

Moderator
Re: zabieg 2in1

O plastyce napletka znajdziesz wszystko w moim temacie i nie tylko w moim. Resztę zresztą też, takie pytania jak ty zadaje tu każdy więc prawie w każdym temacie to jest.
 

rainman

New member
Re: zabieg 2in1

Czytałem trochę forum i owszem, znalazłem wiele tematów o oddzielnych zabiegach - czy to stulejki, czy skrzywienia. Jednak o takim podwójnym zabiegu nie znalazłem. Mógłbyś chociaż podrzucić linki do tematów, jeśli takie pytania już były?
 

Podobne tematy

Do góry