• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka, BXO, prawiczek 33 lata

Regres

Member
Cześć Panowie,

To jest mój pierwszy post na forum, przepraszam jeśli zły temat, piszę trochę z prośbą o opinię, a trochę o wsparcie psychiczne, widzę, że jest tutaj grupa osób, które może mnie nie wyśmieją z poniższego powodu. Wybaczcie długi tekst, muszę to wylać z siebie.

Mam 33 lata, jestem prawiczkiem. W wieku 14-15 lat miałem częściowe obrzezanie, jakiś czas po tym obrzezaniu zaczęły pojawiać się u mnie białe zmiany na żołędzi. Zmiany te się rozrastały, chodziłem od urologa do dermatologa, zwiedziłem kilka województw, około 30 różnych lekarzy. Pierwszy lekarz od razu bez badań dał mi maść sterydową Pimafucort, później dostawałem zlecenia na badania bakteriologiczne, mykologiczne, które robiłem po kilka-kilkanaście razy. Mykologia ani razu nic nie wykazała, bakteriologia 95% nic, raz pałeczka ropy błękitnej, raz gronkowiec z adnotacjami, że może być to składnik flory skóry.

W wieku 29 lat trafiłem na dermatologa, który kategorycznie kazał mi wziąć wycinek. Rozpoznanie - BXO, Balanitis xerotica obliterans. Dermatolog jak zobaczył wynik powiedział, że mam z tym żyć i praktycznie wyrzucił mnie za drzwi. Poczytałem na necie, 0,3% mężczyzn na świecie, nieuleczalny, nie wiadomo czy prowadzi do nowotworów. Dramat dla średnio już młodego, jeśli mogę się nazwać w ogóle mężczyzną, prawiczkiem. W między czasie przeniosło się to na skórę prącia i zaczął tworzyć się pierścień zwężający, a na nim wypryski hiperkeratotyczne. Cały czas trwał u mnie przewlekły stan zapalny żołędzi. Zrobiłem dodatkowo panel urogenitalny, posiew mykologiczny i bakteriologiczny moczu, spermy, wymaz HPV 100 genotypów - wszystko negatywne, "czyste".

Pomimo tego wszystkiego, nie strzeliłem sobie w łeb, a dalej próbuję. Trafiłem do kolejnego Doktora urologa - Jacka Jakubowskiego, znowu maści steroidowe, przeszedłem już chyba wszystkie rodzaje Tridermy, Elocom, Pimafucort itd. Doktor najpierw sugerował obrzezanie całkowite, potem jednak zmienił zdanie i mówił, że on nie widzi powodu. I tak znowu przechodziłem kilka lat od doktora do doktora, aż trafiłem do Doktora Aleksandra Targońskiego, który zobaczył co tam mam, powiedział, że mój penis ma zwłóknienia i zaczyna wyglądać jak u 70 latka. Kategorycznie powiedział, że powinienem wykonać obrzezanie całkowite, a później będziemy walczyć emolientami i nastrzykiwaniami PRP lub kwasem hialuronowym, żeby przywrócić chociaż trochę zdrowy wygląd.

I tak dotarliśmy do tego momentu, wczoraj 26.03 miałem zabieg obrzezania całkowitego. Zaczynam kolejną kurację, mam nadzieję, że to coś pomoże. Doktor Targoński ma ogrom pozytywnych opinii, ufam, że dobrze trafiłem, po jego podejściu do pacjenta chce wierzyć, że tak jest.

Nie wiem skąd we mnie tyle siły żeby dalej walczyć, nie jestem brzydki, wręcz dosyć przystojny, znajomi gnoją mnie, że nie rucham, że jestem cipa, że każdy jest lepszy ode mnie. Moja samoocena jest na poziomie gówna, wstydzę się samego siebie, płakałem kilkukrotnie, pisząc ten tekst mam łzy w oczach. Myśli samobójczych raczej nie mam, chwilowe może, ale bez żadnych prób, tylko takie "standardowe" stojąc nad przepaścią człowiek myśli, a żeby skoczyć. Jestem już bardzo zmęczony moim życiem, czuję się bezwartościowy.

Kiedy zaczynam jakieś podchody z dziewczynami, to zawsze się wycofuję z przerażeniem myśląc o odrzuceniu i obrzydzeniu, które może mieć kobieta po zobaczeniu mojego sprzętu. Nie jestem homoseksualistą, pociągają mnie kobiety tylko i wyłącznie. Masturbuje się codziennie, wszystko działa sprawnie, oprócz wyglądu.

Co o tym wszystkim myślicie. Czy uważacie, że powinienem umówić się z prostytutką ? Chciałem to zrobić wiele razy, ale przeraża mnie również myśl o zarażeniu się czymś innym.

Dziękuję Panowie za wyrozumiałość.

Zdjęcia przed obrzezaniem, zdjęć po obrzezaniu nie wrzucam, bo rana jest bardzo świeża:

 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No ogolnie to lipa. Domyslam sie ze przy zabiegu wycieto wszystkie zmiany na trzonie. Mysle ze jak juz sie wygoi to zostanie tylko ta zmiana na grzybie. Wtedy nie powinno to byc tak widoczne (rzucające sie w oczy)

Zawsze mozesz wymyślić jakas historyjke dla panienki jakby pytała co ci sie stalo w grzyba. Np blizna po wylaniu sie wrzątku lub cos w ten desen. Watpie by byla specjalistka dermatologi :unsure:
 
Ostatnia edycja:

latek777

Active member
ja ci tylko odo siebie napisze, że odradzam chodzenie do Pani Kurwy na seks, jak nie jesteś brzydki i ogarniesz penisa to znajdziesz normalną kobietę, prostytutki sa dla nieatrakcyjnych fizycznie facetów, poza tym jak raz zaczniesz to będziesz w to brnął i ciężko będzie się odzwyczaić
tak na marginesie miałeś zastrzyki prp już? napisz jakie wrażenia sam też myślałem se robić
 

nope

Well-known member
Gratuluje wytrwalosci w walce z tym szajsem. Z tego co czytalem kiedys o tym to obrzezanie calkowite bardzo w tym pomaga i możliwe ze się to zatrzyma tylko na grzybie, tzn nie beda ci grozic zadne zwężenia itd jak będziesz mieć całkowite. Jest gdzieś tutaj na forum temat związany z liszajem i z tego co mi sie kojarzy jest jakiś lekarz co dosyć ogarnia temat i może ci pomóc w troche przyćmieniu tego bo chyba nie da sie tego wyleczyć do końca. Jedynie wycinając skórę tam gdzie był.
 

Regres

Member
ja ci tylko odo siebie napisze, że odradzam chodzenie do Pani Kurwy na seks, jak nie jesteś brzydki i ogarniesz penisa to znajdziesz normalną kobietę, prostytutki sa dla nieatrakcyjnych fizycznie facetów, poza tym jak raz zaczniesz to będziesz w to brnął i ciężko będzie się odzwyczaić
tak na marginesie miałeś zastrzyki prp już? napisz jakie wrażenia sam też myślałem se robić
Dopiero po zagojeniu się rany rozpocznę kolejne etapy kuracji, dam znać.
 

latek777

Active member
Regres to daj znać jak z tym kwasem hialuronowym i prp, i nie załamuj sie nie ma sytuacji bez wyjścia, od siebie Ci napiszę nie warto korzystać z płatnego seksu jeśli wyglądasz dobrze, zupełnie bez sensu
 

Regres

Member
Bardzo Wam dziękuję za pozytywny przekaz, ale z tego co czytam to BXO = LSA czyli liszaj twardzionkowy i prowadzi do nowotworu kolczastokomórkowego, bardzo się tego boję, chciałbym mieć dzieci, rodzinę...., nie chcę umrzeć prawiczkiem, a u mnie chyba jest już zaawansowana postać, dlatego mocno rozważam Panią za pieniądze :( Czy spotykając się z jakąś dziewczyną, mam od razu mówić, że mam coś takiego ? Przecież to mnie dyskwalifikuje na starcie, kto mi uwierzy, że to jest autoimmunologiczne, a nie zaraźliwe....
 

latek777

Active member
nie załamuj sie tylko szukaj rozwiązania w necie, odradzam płatny seks, jeśli dobrze wygladasz to jest zupełnie bez sensu, ja jestem brzydki wiec jestem skazany na płacenie, oczywiście w świecie realnym ukrywam to bo nie ma się czym chwalić, co ja obserwuję o samym sobie to to, że tzw zwykłe kobiety kompletnie mnie nie podniecają i o ile kiedyś miałem jeszcze jakieś chęci żeby zwyczajnie do dziewczyny zagdać i tu nie chodzi o podrywanie tylko zwykłą luźna gadkę, o tyle teraz nie mam żadnej ochoty na kontakt z normalnymi paniami, jak planujesz rodzinę i dzieci to trochę lipa, nie wiem co Ci doradzić? ja dzieci nigdy nie chciałem więc tutaj problemu nie było, słuchaj ja czytałem nie dawno o penisa które naukowcy wyhodowali w laboratorium , były testowane na królikach i działały poprawnie, jest to robione z myślą o męzczyznach któzy z różnych powodów stracili pena np na wojnie itd, o ile dobrze pamiętam koleś który się tym zajmuje to Anthony Atala, poszukaj w necie, jak znajde coś ciekawego to dam znać
 
Powiem szczerze, że rozumiem Twój ból stary ja jedyne płatne panie obracam, różnica taka, że Ty tu dostałeś wsparcie, a ze mnie się śmieją, bo jestem incelem i urodziłem się z wadami genetycznymi, mam małego penisa, jestem brzydki i zjebany do cna. Ja się chciałem zabić przez co straciłem zdrowie i mam teraz padaczkę fotogenną. Za 3 dni mam 20 lat i też w sumie się uważam za prawiczka, bo co to jest seks za pieniądze? to strasznie upokarzające. @latek777 ma racje ja też odradzam divy i najbardziej chodzenie na sapera, ale skąd kurła wziąć wiedzę na temat konkretnej divy jaka jest niby jest jakaś garsoniera niby są opinie, a tak naprawdę nie ma nic. Mnie nawet divy źle potraktowały jak mi opadł (problemy natury psychicznej) to mi kazała wypierdalać jedna zapłaciłem jej 200 zł zrobiła mi loda, poruchałem półtorej minuty, dotknąłem tyłek, waliłem żeby go postawić kiedy ona wróciła i widziała że nic z tego to kazała mi się wynosić. Nie jesteś z tym sam stary. Może takich jak my nie jest na pęczki bo większość to normiki, które nie rozumieją problemów facetów nie ruchających i brzydkich inceli autystycznych i zaburzonych jak ja, ale czasami się zdarzy cud jak tu teraz, że się dwójka przegrywów spotka (no sorry za to nazewnictwo) ale ja jestem miły i życzę Ci jak najlepiej, a jak np. Kobieta widzi słabego, nieatrakcyjnego faceta to gardzi nim, traktuje jak śmiecia, nawet wyobrażając sobie rozmowę z nieatrakcyjnym facetem kobieta chce wymiotować gdzieś czytałem. Ty masz farta, że jesteś przystojny jak napisałeś. Penis no na moje trochę dziwnie wygląda to, ale jeśli chodzi o rozmiar to zazdroszczę. Trzymaj się i powodzenia.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Napisalem ci jak mozesz wybrnac z sytuacji przy lasce gdy ewentualnie kapnie sie ze cos masz na grzybie. Przeciez w intymnej sytuacji nie bedziesz kurna zwierzal sie jej ze szczegółami co ci jest.
Ponoc przy liszaju im szybciej sie obrzeza tym wieksza szansa na jego zatrzymanie. I ze w wiekszosci pierw pojawia sie na napletku i dopiero pozniej na grzybie. Dlatego wlasnie obrzezanie pomaga. Gdzies ktos masry tutaj na forum o tym pisal. Zresztą jest nawet wątek na ten temat co ma nascie stron. Poczytaj

 
Ostatnia edycja:

Regres

Member
Mam gorsze i lepsze dni, dzisiaj był ten zdecydowanie gorszy, myśli, czy obrzezanie nie pogorszy sprawy itd nie pomagają. Dlatego dziękuję wszystkim za wypowiedzi, uważam, że każdy z nas ma swoje demony, te większe i te mniejsze, myślę, że takie fora zostały założone właśnie w celu, jeżeli nie pozyskania pomocy to chociaż wsparcia psychicznego.

@dieselpower przeglądnąłem cały wątek, szkoda, że żadne zdjęcie już nie działa, ale zgłosiłem się mailowo do liszajtwardzinowy.pl, ponoć specjalizują się bardzo w tym obszarze. Porozmawiam z nimi, dam znać jak poszło. Zrobię zdjęcia z leczenia, mam nadzieje, że mój liszaj jeszcze mi nie zaatakował cewki moczowej, o czym dużo czytałem dzisiaj i co mnie dodatkowo przeraża. Myślicie, że urolog by mi mógł to od razu stwierdzić rzutem oka ?

Przesłanie dla wszystkich.

https://imagehost.pl/image/6KfNn
 

Regres

Member
Witam ponownie,

Czy to normalne, że mam taką szczelinę między szwami ? Niestety jest bardzo nieposłuszny w nocy nawet ja się (prawie) wstrzymuję od wszelkiej masturbacji. Dodatkowo Panowie, pod palcami odczuwam zgrubienie w miejscu szycia dookoła prącia i blokuje mnie to przed pełnym podnieceniem, czy to minie ?

16 dni minęło od pełnego obrzezania:

 

nope

Well-known member
Nie jest to normalne. Albo cos z organizem u Ciebie nie tak że gojenie tak powoli idzie albo lekarz słaby szew zrobił.
 

nope

Well-known member
Zagoic sie zagoi ale moze byc gorszy efekt wizualny bo blizna będzie szersza prawdopodobnie. Ale to tylko gdybanie. Zgrubienie przejdzie.
 

ks4s

Member
Witam ponownie,

Czy to normalne, że mam taką szczelinę między szwami ? Niestety jest bardzo nieposłuszny w nocy nawet ja się (prawie) wstrzymuję od wszelkiej masturbacji. Dodatkowo Panowie, pod palcami odczuwam zgrubienie w miejscu szycia dookoła prącia i blokuje mnie to przed pełnym podnieceniem, czy to minie ?

16 dni minęło od pełnego obrzezania:

Powinno minąć.
Jeszcze długa droga przed Tobą, bo masz szwy.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Bxo, stulejka? Pomocy w problemie Stulejka 2
C Stulejka BXO Przed zabiegiem obrzezania 1
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry