Stulejka bez operacji

o18

New member
Witam, byłem dzisiaj u urologa. Starszy pan przeprowadził, ze mną wywiad i oczywiście obejrzał penisa. Stwierdził jedynie, żebym przez miesiąc czasu chodził z odkrytym napletkiem, a wszystko wróci do normy. Powiedział również, że będę czuł dyskomfort(mało powiedziane w autobusie to ja mam jakieś tiki:), ale to przejdzie podobno.
W sumie wyszedłem zadowolony, ale moje pytanie brzmi czy odkryty tak napletek przez cały czas nie da mi później jakiś powikłań bo np, źle zdiagnozował stulejkę. To raz druga sprawa to, że ja pracuje i po pracy kąpie się w łaźni i trochę głupio tak z odkrytym żołędziem chodzić :p Mam mały problem z nadciągnięciem go spowrotem na żołądź, ale się udaje minie to po jakimś czasie, czy po miesiącu nie będę miał tego problemu?
W sumie teraz tak pytam szczegółowo, bo tak byłem zestresowany, że nie wiedziałem co pytać powiedział tylko, żebym się nie martwił i wyszedłem :p

Teraz jestem jeszcze zestresowany, to przepraszam za pisownie :p
 

patryk9312

New member
Pytanie brzmi po co do niego szedłeś? Jaki miałeś problem, bo skoro możesz zdjąć napletek to raczej jedynie problem możesz mieć we wzwodzie?

Jeśli masz problem ze zdejmowaniem napletka w wzwodzie, to nie pomoże Ci chodzenie z odsłoniętym żołędziem i nic Ci to nie da, jedynie może doprowadzić do załupka i tyle.

Chyba że ogólnie możesz ściągać napletek we wzwodzie, to nie wiem w czym problem :O :p
 
Do góry
TOPlist