Stulejka a możliwości stosunku

Hubert_1992

New member
Witam kolegów. Mam stulejke częściową wrodzoną, od dłuższego czasu mam z tym problem ale jak byłem w PL to nie było nigdy czasu a teraz mam dziewczyne z która chce zacząć współżycie i za nim sprawe stulejki załatwie (za 6 miesiecy wracam do Polski) to chciałbym przez ten czas funkcjonować.
Mój problem wygląda w ten sposób że w stanie spoczynku podczas kąpieli jestem w stanie ściągnąć napletek ale już podczas wzwodu tylko do połowy żołędzi co nie jest bolesne ale gdyby tak zsunął się calkowicie to katastrofa załupek.
Próbowałem założyć bardzo obcisął prezerwatywe i podczas masturbacji jak ruszam ręką to ta skóra na penisie się rusza też i ta prezerwatywa lekko się zsuwa.

Chodzi mi o to jak będzie się to zachowywać w pochwie czy jeśli nałoże prezerwatywe to będzie się zsuwać bardziej niż normalnie bez stulejki? no i czy przy wkładaniu członka przy duzym oporze nie zrobi się coś takiego że ta skóra zsunie się za mocno i zrobi załupek? chodzi ogólnie o to czy prezerwatywa będzie ją pozostawiać w tej pozycji w której jest podczas nałożenia prezerwatywy. ??

Wiem że skomplikowałem ale boje się tego a jest to dla mnie bardzo wazne więc proszę was o jakas porade i moze z doswiadczecnia cos powiedziecie
 

Trolo

Active member
Będzie się wszystko ruszać i może dojść do załupka. Generalnie nikt Ci na 100% nie zagwarantuje jak to będzie. Wszystko jest "może". Gdy prezerwatywa się zsunie trochę to przy wkładaniu będzie się chciała nasunąć, może się podwinie, a może nie. A może zsunie Ci napletek do końca.
 

rafinia86

New member
Witam, ja tak jak Ty również kombinowałem co i jak bo bałem się zabiegu, ale w końcu się zdecydowałem i już nie mam tych problemów.
 
Do góry
TOPlist