• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka 3 możliwości zabiegu. Którą wybrać?

michal_91

New member
Panowie podsumowując, przejrzałem całe forum
mam stulejke (w spoczynku najcześciej ściągam, co jakiś czas mam problem mikropęknięcia) w zwodzie tylko do połowy
metody są tak naprawdę trzy

- plastyka (plusy to zachowanie napletka i tych wszystkich ekstra doznań które dostarcza ta skórka) (minusy to możliwość nawrotu stulejki, nieoczekiwany załupek, mikropękniecia)

- Częsciowe obrzezanie metody różne tego co rozumiem to wycinają pół skóry napletka tylko w róznych formach wewnętrz, zewnętrzna (i tu z plusów to chyba doznania takie jak z napletkiem i brak ryzyka powrotu stulejki az minusów to chyba estetyka .

- Obrzezanie (plusy stulejka nie wróci, higienia, dłuższa możliwość stosunku) (minusy słabsze doznania bo brak napletka)

Czy dobrze to inerpetuje albo plastyka i może sie uda i będzie wszystko ok albo obrzezanie i ryzyko o ze stosunek nie bedzie dawał tyle przyjemności ale stulejka nie powróci

bo to częściowe obrzezanie to chyba nie ma wiekszego sensu i jest takie nijakie ???
 

czesiek

New member
Mialem 2 msc temu ponad obrzezanie calkowite z powodu stulejki i nie jest tak jak piszesz, doznania mam lepsze niz gdy mialem stulejke całkowita. Zmiejszenie a nawet brak doznan jest przy usuwaniu wedzidelka, gdy pozostanie jest wszystko ok
 

michal_91

New member
No ale kolego przy masturbacji czy to własnej czy jak ci kobieta robi loda to chyba ze skóra lepiej to wychodzi i przyjemniej + foot job chyba też z napletkiem jest przyjemniejszy bo skóra robi swoje ocierając się o żołądź... ???
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Stulejka a możliwości stosunku Stulejka 2
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13

Podobne tematy

Do góry