• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka - 18 lat

wuja.wojtek

New member
Witam. Mam 18 lat i od dłuższego czasu mam problem prawdopodobnie z "stulejka" chociaż sam niewiem. Czytam różne fora i już sie w tym gubię. Mianowicie mój problem polega na tym że w zwisie mogę normalnie odkryć napletek bez żadnego bólu i problemu. Problem zaczyna się w trakcie wzwodu, muszę z dużą siła naciągnąć skórę napletka żeby odkryć żołądź. Niby naciągne go bez problemu, ale po pewnej chwili zaczyna się ucisk który spowodowany jest skóra która zatrzymuje się pod zoladziem. Prócz tego zaczyna się robić sinawy. Czasami na skórze powstają małe strupy które po przedrapnieciu krwawia i utrudniają ściągnięcie skóry napletka.
Ma ktoś jakiś pomysl?
Zdjęcia dam jeśli naprawdę będą potrzebne. Nie jestem zbytnio za udostępnianiem takich zdjęć w internecie.
 

Trolo

Well-known member
Pamiętaj, że takie forum jest anonimowe więc ktoś musiałby dobrze znac Twojego penisa ze wiedziec, że to akurat Ty. Jeżeli chodzi o Twój przypadek to problelem albo jest zbyt krótkie wędzidełko, albo waski napletek. Ranki nie świadczą dobrze. Oznacza to, że skóra pęka w tym miejscu od rozciagania. Możliwe, że z mascią sterydową udaloby się ją rozciagnąć. Wiecej będzie można powiedzieć gdy wrzucisz zdjecia.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Stulejka 15 lat Stulejka 4
E Stulejka lat 12/13 lat Stulejka 8
S Stulejka lat 14/15 Stulejka 2
E stulejka,czy wszystko jest dobrze?(14 lat,zdjecia) Stulejka 11
W Czy to stulejka? mam 16 lat Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry