• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

stulejka 16

tymekk

New member
czesc, dzisiaj u mnie lekarka stwierdzila stulejke. bylem na bilansie 16 latka i lekarka sprawdzała mi penisa i powiedziała ze mam lekką stulejke. zsuwala kilka razy napletek, schodzil do konca ale ciezko i dala mi skierowamie do urologa i powiedziala ze on zadecyduje co dalej. jednak nie wiem czy isc do niego bo podczas kapieli napletek zsuwal sie luźno do końca. co myslicie o tym?
 

Delfin

New member
Zadbaj o siebie i swoje zdrowie, idź do urologa, w przyszłości możesz dużo zawdzięczać tej decyzji mimo, że teraz tego nie czujesz.
 

Bru

New member
ćwiczyć napletek można ,lecz będę szczery na nie wiele to się zda.Szkoda Twojej męczarni fizycznej jak i psychicznej.Przełam się jak wielu kolegów tutaj łącznie ze mną i wierz mi na słowo bedziesz maczo :)
 

tymekk

New member
Fotka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d4b ... dbe5.html#

W ogole duzo osob pisze tutaj w moim wieku ze ma problem ze stulejka. Ta lekarka co bylem u niej powiedziala ze wiekszosc chlopakow odmawia skontrolowania narządów plciowych i ze jestem jeden z nielicznych co zgodzil sie na zbadanie tych spraw. Fakt faktem ze trzeba sie rozebrac do naga do badania, ale lepiej chyba sie rozebrac przed lekarka niz miec stulejke czy cos innego w wieku 18 lat.

Czekam na odpowiedz dotyczącą fotki.
 
tymekk napisał:
W ogole duzo osob pisze tutaj w moim wieku ze ma problem ze stulejka. Ta lekarka co bylem u niej powiedziala ze wiekszosc chlopakow odmawia skontrolowania narządów plciowych i ze jestem jeden z nielicznych co zgodzil sie na zbadanie tych spraw. Fakt faktem ze trzeba sie rozebrac do naga do badania, ale lepiej chyba sie rozebrac przed lekarka niz miec stulejke czy cos innego w wieku 18 lat.
Problem jest taki, że u nas się tego nie kontroluje. Postąpiłeś bardzo dojrzale poddając się badaniu. Odmowa takiego badania jest delikatnie mówiąc nieodpowiedzialna.
Natomiast idź do urologa, może lekarka przesadza, natomiast o stulejce winien decydować urolog. Jak będziesz po badaniu u specjalisty będziesz wiedział jak się sprawy mają.
 

ANDALAMI

New member
Ja widzę,że jedyne rady tutaj to-idż do lekarza,a przeciez nie po to jest to forum. Jak dla mnie to nie ma tu żadnej stulejki,a lekarka chyba za bardzo wczuła się w rolę. wystarczy pościągać napletek przez 4 dni i już nie bedzie śladu po tej zwężce. Jak bedziesz,to napisz jak to wygląda na dzien dzisiejszy lub czy byłeś u lekarza,który itak powie to co ja:)
 

beatbox

New member
ANDALAMI napisał:
Ja widzę,że jedyne rady tutaj to-idż do lekarza,a przeciez nie po to jest to forum. Jak dla mnie to nie ma tu żadnej stulejki,a lekarka chyba za bardzo wczuła się w rolę. wystarczy pościągać napletek przez 4 dni i już nie bedzie śladu po tej zwężce. Jak bedziesz,to napisz jak to wygląda na dzien dzisiejszy lub czy byłeś u lekarza,który itak powie to co ja:)


Obawiam się , że lekarz nie powie tego co ty. Ewidentnie krótkie wedzidełko. To nie stulejka, ale niemały kłopot. Mam to samo w wieku 25 lat i dlatego radze iść z tym do lekarza jak najszybciej. Rachu CIACHU i po strachu.
Ps- czemu na bilansie zawsze badają stare baby? Potem sie dziwią, że chłopaki nie chca pindoli pokazywać. Co innego facet, a jak juz musi byc babka to przynajmniej jakas fajna zadbana.
 

shogo

New member
Dokładnie, na bilansie niczego nie sprawdzają a góra co to tylko pytanie zadadzą czy wszystko tam jest ok. A jak ma być ok, skoro niektórzy nawet nie wiedzą, że cokolwiek jest źle
 

ANDALAMI

New member
Nie wiem gdzie ty tu widzisz Wedzidełko skoro nie ma takiej fotki,więc na jakiej podstawie takie wnioski? Ja naprawdę nic tu nie widzę,owszem nie jest idelanie luźno,ale tego nie mozna nazwać stulejką. Może Tymek się wypowie jak do dalej z tym wyszło i na jakim jest etapie?:)
 

beatbox

New member
ANDALAMI napisał:
Nie wiem gdzie ty tu widzisz Wedzidełko skoro nie ma takiej fotki,więc na jakiej podstawie takie wnioski? Ja naprawdę nic tu nie widzę,owszem nie jest idelanie luźno,ale tego nie mozna nazwać stulejką. Może Tymek się wypowie jak do dalej z tym wyszło i na jakim jest etapie?:)

Widze, że jest za krótkie po tym, że nie może odprowadzić napletka. Przyczyny mogą byc dwie- albo zwezenie napletka, albo krótkie wędzidełko. Przy szczególnym pechu obie opcje na raz. Jedno jest pewne, lekarz musi być grany. Im szybciej tym lepiej.
 

tymekk

New member
nie byłem już u lekarza, kilka razy sciagałem w ciepłej wodzie i zsuwa już się luzno. co do bilansu to na 16 latka miałem babke po 40. To że nie badają na bilansach to się nie zgodzę, w gimnazjum miałem robiony bilans 14 latka w szkole, wtedy lekarka przyszła do nas do szkoły i był robiony bilans i na nim też miałem podstawowe badanie jak wzrok itp i tez potem na końcu sprawdzała penisa
 

ANDALAMI

New member
No i wszytsko na temat:)teraz często ściągaj,nie bój się tego.Przynajmniej raz dziennie ściągaj napletek,dbaj o jego formę i będzie ok.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13
A Stulejka Stulejka 1

Podobne tematy

Do góry