• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

strach przed załupkiem

malina33

New member
Siema, byłem u lekarza ze stulejką i stwierdził, że w moim przypadku raczej uda się to rozciągnąć i, że mam sobie powoli ściągać napletek w ciepłej wodzie. Tak też robiłem i doszedłem do momentu, w którym jestem w stanie ściągnąć napletek niemal do końca jednak boję się zdjąć całkowicie poza żołądź, bo przeczytałem, że może się zrobić załupek i że nie będę w stanie tego założyć z powrotem. Mogę np. ściągnąć z lewej i prawej strony poza żołądź ale tylko z jednej naraz, bo boję się że jak ściągnę całe naraz to już tego nie założę. Nie muszę używać siły żeby go ściągnąć ale za pierwszym razem jak ściągam napletek często jest lekko sklejony z żołędzią i muszę go jakby "odkleić" a potem już schodzi normalnie. Podczas erekcji nie ściągałem nigdy dalej niż za połowę, ale nie ma większych oporów chyba, poza tym, że za pierwszym razem jest właśnie trochę sklejone ale potem już idzie. Jeśli ściągnę napletek całkowicie poza żołądź w spoczynku to może jakoś tam utknąć?
 

wacie

Active member
Dokładnie.
Załupek podczas wzwodu. Ale jeżeli Ty nie możesz zsunąć napletka w spoczynku to idź do innego lekarza.
 

wacie

Active member
Nie może być raczej.
Ale skoro masz takie obawy udaj się do dobrego urologa. Samo się może nie rozciągnąć ,nie naprawi.
Dodaj foto , może coś więcej będzie widać.
 
Możesz mieć łagodną stulejkę. Ktoś kto nie ma stulejki jest w stanie ściągnąć napletek w trakcie wzwodu i ściągnięty napletek nie będzie powodował ucisku.
 

Podobne tematy

Do góry