• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Strach przed badaniem

Kacpi0008

New member
Witam

Mam 13 lat i to mój pierwszy post na tej stronie chociaż czytam ją od jakiegoś czasu.
Dzięki tej stronie dowiedziałem się że mam stulejkę i przełamałem się i powiedziałem rodzicom.
Rodzice umówili mnie już do lekarza ale ja strasznie się stresuje tam pójść.
Nie boje się lekarza tylko tego że mi przy nim stanie i na dodatek będzie to przy mamie.
Wiem że są tu osoby w moim wieku, napiszcie jak wyglądało wasze badanie, czy mieliście wzwód i czy można wejść bez rodzica.
Boję się bo bardzo szybko się podniecam wystarczy że jestem goły i praktycznie od razu mi staje.
 

kaloryfer!

Active member
Chłopaku, idziesz do specjalisty dla którego to codzienny widok. A matka to Twego fiuta też myślę widziała parę razy 😉 łeb do góry i ciśniesz, stajesz się mężczyzna 🙂 pierwszy krok już zrobiłeś bo się przełamałeś i powiedziales więc teraz idź za ciosem
 

Kacpi0008

New member
Lekarza tylko trochę się wstydzę bardziej boje się co mama pomyśli. Może przed wizytą powiem jej żeby się odwróciła czy coś :D
 

pelesos

Active member
W wieku 13 -16 lat rodzic lub wyznaczony opiekun powinien być w gabinecie. W takim przypadku zawsze proszę , żeby rodzic się się odwrócił.
Przed wizyta porozmawiaj z rodzicem żeby uszanował twoja prywatność.
 

Podobne tematy

Do góry