• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stapler Kapelanka dr. Michalski

PanTadeusz

New member
15.04 obrzezanie w Krakowie u doktora jak w tytule za pomocą staplera.
Jak na razie jestem zadowolony, wydaje mi się, że kutas goi się dość dobrze.
11 dni od zabiegu, jak na razie cały czas śmigam w kohezyjnym i ku górze. Za dwa, trzy dni już zamierzam go puścić swobodnie, a kohezyjnym spinać tylko na noc.
Dość często cewka moczowa piecze, możecie polecić jakiś specyfik żeby się tak nie przesuszała?
Przed zabiegiem mogłem ściągać napleta w całości tylko bez erekcji, jak stał to był spory problem. Stapler + usunięte? wędzidełko. Miało być wydłużone ale chyba na jedno wychodzi bo jest usunięte.

Proszę o potwierdzenie, że wszystko wygląda dobrze i ewentualnie polecenie czegoś na pieczenie tej cewki.

Pozdrawiam

 

PanTadeusz

New member
Panowie, pytanie. Przy zmianie opatrunku który robię rano i wieczorem cały czas między zszywkami a napletkiem wew. pojawiają się ślady krwi. Praktycznie po całym obwodzie coś się pojawia. Czy to normalne?
Przy zmianie opatrunku odciągam skórę i aplikuje wszędzie Mikrodacyn. Miałem porzucić już opatrunki kohezyjne, jednak ze względu na te ślady krwi boję się to zrobić. Po takim czasie to już chyba jest wstępnie zrosniete?
Jutro będzie dwa tygodnie od zabiegu. Pierścień jakby głównie w jednym miejscu trochę pękł po dzisiejszej nocy.

Miejsce gdzie pojawia się krew

Od dzisiaj chce już zacząć brać prysznice bez opatrunku i przestaję go nosić cały czas na przelepcu do góry
 

Podobne tematy

Do góry