• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Środki znieczulające penisa

zeroman

New member
Witam. Mam pytanie.
Stosując prezerwatywy lub żele ( maści ) przedłuzające stosunek wiadomo znieczulam członek ale mam pytanie czy jeśli dochodzi do stosunku to maść lub zel który wtarłem w członka nie spowoduje tez znieczulenia pochwy u partnerki ?
Ostatnio zastosowałem prezerwatywe durex performa. Ona ma srodku środek opóżniający wytrysk. Czy jak po np. 3 minutach zdejme prezerwatywe i wejdę w partnerke to też przenoszę na jej scianki ten środek ?
 

toastt

Well-known member
Tak, ale możliwe jest, że część środka znieczulającego zostaje wchłonięta przez twojego penisa, stąd doznania partnerki mogą zostać zmniejszone bardzo minimalnie lub w ogóle. Raczej nawet gdybyś obrócił prezerwatywę stroną ze środkiem znieczulającym na zewnątrz, to i tak partnerka straciłaby niedużo z doznań, bo najpewniej najwięcej zostałoby znieczulone wnętrze pochwy, a łechtaczka raczej niewiele.
 

zbzz

New member
Znieczulisz niestety. Środek w tych prezerwatywach jest w formie lepiącej się maści. Tak wiec jak zdejmiesz gumę to Twój penis będzie się lepił i tym samym znieczulisz partnerkę. Jeśli uzywasz tego typu prezerwatyw to najlepiej jest ich nie zdejmować do konca stosunku.
Jesli nie chcesz mieć pomiędzy sobą a partnerką gumy to kup sobie chusteczki oc wipes. Sa nasączone rzadszym płynem i wchłaniają sie. Tak więc potem jak współżyjesz z partnerką to nie będziesz jej znieczulał (rzecz jasna trzeba pozekać 2-3 minuty aż sie to wchłonie). Minus jest taki,że trzeba to zamówić przez internet i nie są tak dostępne szeroko jak prezerwatywy.
 

zeroman

New member
A to przypadkiem nie działa na zasadzie sprayu? Bo kiedyś miałem orgasm control spray . Czy nie jest to ten sam środek?
 

zbzz

New member
Ekspertem nie jestem, ale prawdopodobnie tak. Tyle,że dla mnie chusteczki są o wiele wygodniejsze. spray to dość spora butelka i nie będziesz go wiecznie tachał ze sobą ( nigdy w końcu nie wiesz kiedy będzie stosunek). A tak możesz mieć takie chusteczki zawsze ze sobą w portfelu bo zajmują o wiele mniej miejsca.
 

Sobkowiak

New member
Do leczenia przedwczesnego wytrysku stosuje się między innymi żele i spreje znieczulające, które zawierają lidokainę i prylokainę.
Z leków na receptę dostępne są np. polski żel Lignocainum Jelfa (tuba typu U - urologiczna) oraz krem Emla (lidokaina + prylokaina).

Żel zawierający lidokainę należy zastosować miejscowo na żołądź prącia około 15-20 minut przed stosunkiem seksualnym. Nie należy jednak utrzymywać go zbyt długo, czyli powyżej 20-30 minut - bo penis się tak mocno znieczuli, że może może być katastrofa – zaburzenie erekcji – czyli impotencja!!!

Krem Lidokaina + Prylokaina - należy zastosować około 20 minut przed stosunkiem. Krem należy miejscowo zastosować na żołądź. Czasami pacjenci również tego rodzaju krem stosują na trzon prącia.

Aby u kobiety nie doszło do znieczulenia śluzówki pochwy, na penisa należy założyć prezerwatywę lub dokładnie umyć prącie przed jego wprowadzeniem do pochwy. Za pomocą ciepłej wody z mydłem trzeba dokładnie zmyć cały żel lub krem. Dopiero wtedy można bezpiecznie wprowadzić penisa do pochwy…

Na przedwczesny wytrysk można również kupić preparat bez recepty np. Bravera Control - który również zawiera lidokainę. Ten aerozol stosuje się 5-15 minut przed stosunkiem wg informacji na opakowaniu tego preparatu. Polecam Ci jednak zrobić to co najmniej 15 minut wcześniej – żeby Ligokaina mogła skutecznie znieczulić penisa. Po 5 minutach nawet nie próbuj wprowadzać penisa do pochwy.

Panowie – życzę Wam powodzenia w leczeniu przedwczesnego wytrysku nasienia.
 

Podobne tematy

Do góry