Środki znieczulające penisa

zeroman

New member
Witam. Mam pytanie.
Stosując prezerwatywy lub żele ( maści ) przedłuzające stosunek wiadomo znieczulam członek ale mam pytanie czy jeśli dochodzi do stosunku to maść lub zel który wtarłem w członka nie spowoduje tez znieczulenia pochwy u partnerki ?
Ostatnio zastosowałem prezerwatywe durex performa. Ona ma srodku środek opóżniający wytrysk. Czy jak po np. 3 minutach zdejme prezerwatywe i wejdę w partnerke to też przenoszę na jej scianki ten środek ?
 

toastt

Well-known member
Tak, ale możliwe jest, że część środka znieczulającego zostaje wchłonięta przez twojego penisa, stąd doznania partnerki mogą zostać zmniejszone bardzo minimalnie lub w ogóle. Raczej nawet gdybyś obrócił prezerwatywę stroną ze środkiem znieczulającym na zewnątrz, to i tak partnerka straciłaby niedużo z doznań, bo najpewniej najwięcej zostałoby znieczulone wnętrze pochwy, a łechtaczka raczej niewiele.
 

zbzz

New member
Znieczulisz niestety. Środek w tych prezerwatywach jest w formie lepiącej się maści. Tak wiec jak zdejmiesz gumę to Twój penis będzie się lepił i tym samym znieczulisz partnerkę. Jeśli uzywasz tego typu prezerwatyw to najlepiej jest ich nie zdejmować do konca stosunku.
Jesli nie chcesz mieć pomiędzy sobą a partnerką gumy to kup sobie chusteczki oc wipes. Sa nasączone rzadszym płynem i wchłaniają sie. Tak więc potem jak współżyjesz z partnerką to nie będziesz jej znieczulał (rzecz jasna trzeba pozekać 2-3 minuty aż sie to wchłonie). Minus jest taki,że trzeba to zamówić przez internet i nie są tak dostępne szeroko jak prezerwatywy.
 

zeroman

New member
A to przypadkiem nie działa na zasadzie sprayu? Bo kiedyś miałem orgasm control spray . Czy nie jest to ten sam środek?
 

zbzz

New member
Ekspertem nie jestem, ale prawdopodobnie tak. Tyle,że dla mnie chusteczki są o wiele wygodniejsze. spray to dość spora butelka i nie będziesz go wiecznie tachał ze sobą ( nigdy w końcu nie wiesz kiedy będzie stosunek). A tak możesz mieć takie chusteczki zawsze ze sobą w portfelu bo zajmują o wiele mniej miejsca.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry