• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Sposób ułożenia penisa w bieliźnie

petit

New member
Mój penis w wzwodzie jest skierowany w dół. Na początku bardzo mi to przeszkadzał, bo zawsze chciałem, żeby stał na "baczność", żołędzią skierowany do góry; mówiąc obrazowo: jak banan w górę.
Tymczasem, przypomina on banana, ale skierowanego w dół (dla ciekawskich mogę przedstawić foto).

Pamiętam, że przez dłuższy czas penisa w bieliźnie (w slipach) układałem jakby do dołu (jakoś drażniło mnie gdy był ułożońy do góry).
Zastanawiam się, czy takie ułożenie od małego, nie wpływa na ukształtowanie ciał jamistych w penisie i stąd te wszystkie krzywe do dołu penisy.

Od bardzo długie czasu — może 10-12 lat, penisa w slipach układam do góry (teraz z kolei drażni mnie, kiedy jakoś sam ułoży się do dołu.

Mój penis niejako się wyprostował (ale nadal jest skierowany w dół). Trudno mi powiedzieć, czy ta zmiana nastąpiła, ponieważ zacząłem układa go inaczej, czy po prostu z natury nie jako przybrał mniejszego skrzywienia do dołu.

Ponoć opadanie w dół penisa spowodowane jest też jego rozmiarem. Nie mnie oceniać, czy mój rzeczywiście jest duży, a ma 19 cm (dla zainteresowanych znów proponuję foto ;), ale spotkałem się z opinią, że to cytat: "gigant".

Pytam zatem tych, którzy mają w jakiś sposób skrzywionego do dołu penisa: jak układacie\układaliście swojego penisa w bieliźnie.
 

kristofer87z

New member
Ja swojego nie układałem i niestety miałem skrzywienia w dół.
Poszedłem na operację i teraz jest "zadarty" delikatnie do góry ;-)
 
petit napisał:
Pamiętam, że przez dłuższy czas penisa w bieliźnie (w slipach) układałem jakby do dołu (jakoś drażniło mnie gdy był ułożońy do góry).
Zastanawiam się, czy takie ułożenie od małego, nie wpływa na ukształtowanie ciał jamistych w penisie i stąd te wszystkie krzywe do dołu penisy.

Od bardzo długie czasu — może 10-12 lat, penisa w slipach układam do góry (teraz z kolei drażni mnie, kiedy jakoś sam ułoży się do dołu.

Mój penis niejako się wyprostował (ale nadal jest skierowany w dół). Trudno mi powiedzieć, czy ta zmiana nastąpiła, ponieważ zacząłem układa go inaczej, czy po prostu z natury nie jako przybrał mniejszego skrzywienia do dołu.

Coś w tym może być, chociaż nie jestem przekonany na 100%
U mnie za młodego, jakoś zawsze w slipkach przekręcał się w lewą stronę i miałem takie średnie skrzywienie w lewą stronę.
Gdzieś pod koniec dojrzewania 16-17 lat znalazłem informację żeby przekręcać penisa w przeciwną stronę skrzywienia.
Przez parę następnych lat nosiłem ułożonego na prawej stronie i wydaje mi się, że po tych kilku latach, skrzywienie zmniejszyło się tak o połowę...
Teraz noszę przeważnie bokserki, więc różnie to bywa :)
 

petit

New member
LubiePlacki napisał:
petit napisał:
Pamiętam, że przez dłuższy czas penisa w bieliźnie (w slipach) układałem jakby do dołu (jakoś drażniło mnie gdy był ułożońy do góry).
Zastanawiam się, czy takie ułożenie od małego, nie wpływa na ukształtowanie ciał jamistych w penisie i stąd te wszystkie krzywe do dołu penisy.

Od bardzo długie czasu — może 10-12 lat, penisa w slipach układam do góry (teraz z kolei drażni mnie, kiedy jakoś sam ułoży się do dołu.

Mój penis niejako się wyprostował (ale nadal jest skierowany w dół). Trudno mi powiedzieć, czy ta zmiana nastąpiła, ponieważ zacząłem układa go inaczej, czy po prostu z natury nie jako przybrał mniejszego skrzywienia do dołu.

Coś w tym może być, chociaż nie jestem przekonany na 100%
U mnie za młodego, jakoś zawsze w slipkach przekręcał się w lewą stronę i miałem takie średnie skrzywienie w lewą stronę.
Gdzieś pod koniec dojrzewania 16-17 lat znalazłem informację żeby przekręcać penisa w przeciwną stronę skrzywienia.
Przez parę następnych lat nosiłem ułożonego na prawej stronie i wydaje mi się, że po tych kilku latach, skrzywienie zmniejszyło się tak o połowę...
Teraz noszę przeważnie bokserki, więc różnie to bywa :)


O skrzywieniu w lewo stronę tyle słyszałem, że to od walenia prawą ręką. :p
 
To wszyscy praworęczni mieli by skrzywienie w lewą stronę :D:D

Z waleniem nie odbiegałem od normy, w okresie dojrzewania raz dziennie lub rzadziej, późniejszym okresie 1-2 razy w tygodniu lub rzadziej, więc to raczej mit.
 

petit

New member
LubiePlacki napisał:
To wszyscy praworęczni mieli by skrzywienie w lewą stronę :D:D

Z waleniem nie odbiegałem od normy, w okresie dojrzewania raz dziennie lub rzadziej, późniejszym okresie 1-2 razy w tygodniu lub rzadziej, więc to raczej mit.


Może masz rację — bo, od intensywnego walenie miałbym go wywiniętego już w lewą stronę, na plecy :p

Ale zauważ, że większość chłopaków ma kutasa skierowanego (czy stoi prostopadle, czy równolegle do linia ciała, albo w dół) lekko w lewo.
 
Ciężko powiedzieć, wydaje mi się że to taki sam procent jak innych skrzywień, ale tak naprawdę nigdy na to nie zwróciłem uwagi.
 
Do góry