Czy jest realny sposób na powiększenie penisa

umberto

New member
NIc dziwnego, ze masz takie wrażenia, jak sięgasz po byle najtańszy szajs. Poczytaj sobie w rankingach opinie to zobaczysz o czym pisze. Kup sobie penilarge, zobaczysz jak poowinny działać takie tabletki.
 

Trolo

Active member
Nie wiem czy w ogóle są jakieś tabletki które powiększają penisa. Poszukaj sposobów mechanicznych raczej.
 

umberto

New member
Nie jest, ale jeśli Cię to ciekawi to się wczytaj bo składy są dostępne online, Penilarge mają w sobie ogólnie o wiele więcej L argininy a L arginina ma własnie największe działanie jesli chodzi o powiększenie członka Pompuje krew do ciał jamistych i dzieki temu penis sie powiększa. Ale musisz tutaj liczyć się z tym, ze tabletki trzeba brać dłużej bo efekt nie pojawi sie od razu ale kuracja powinna wynosić minimum 3 miesiące Najlepiej jeśli jest dodatkowo wspomagana żelem plus pompką.
 

Makis

New member
Pompke sobie lepiej odpuszcze bo stosowałem ale efekt zerowy, znaczy się jest na początku ale potem zanika.
 

umberto

New member
Jest tak jak piszesz, ale to włąśnie tabletki mają główny wpływ na powiększenie członka, pompka tak jak pisałem dodatkowo. Zrobisz jak chcesz, moim zdaniem warto jest spróbować penilarge, bo tak jak pisałem mają o wiele lepszy skład od tych jakie brałes.
 

stonak

Member
Potwierdzam tutaj to co pisze kolega, tabletki w temacie lepiej sobie odpuśćcie, strata kasy. Z tych lepszy to tak jak wspomniano Penilarge, ewentualnie Penis complete.
 
Do góry