• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Spadek formy po 40

pigiew

New member
Hej. Czy ktoś również odczuwał u siebie tak duży spadek formy po 40 stce. Piszę tutaj o sferze seksualnej. Mam świetną żonę. Ale po prostu czasami mi sie nie chce. Czasami nie jestem w stanie osiągnąć pełnej erekcji. Nie wiem w sumie czemu ponieważ upraiwm sport, zdrowo się odżywiam. Stresu trochę jest ale zawsze był a kiedyś wcale to na mnie nie wpływało.
Dodam, ze żona ostatnio zaczyna się mnie wypytywać czy mi sie nie podoba czy co...
 

Makis

New member
Sam ostatnio mam ten sam problem. Ogolnie myślałem, ze sobie trochę tutaj poczytam o tym jak to rozwiązać ale tutaj jakieś śmichy chichy to się nie dziwię, ze się autor już nie chciał odezwać. Raczej nie ma tutaj co dyskutowac.
Liczyłem na jakies konkrety. Ćwiczenia, moze opinie o środkach na erekcję a tutaj takie odp w stylu:
daj swoja żonę
jesteś kiepski
itp.
 

kormak

New member
Chyba fatycznie porozmawiam z lekarzem chociaż przyznam, że mnie do tego nie goni. Czy te środki bez recepty coś mogą zdziałac?
 

umberto

Member
A to tylko środki na receptę działają? Oczywiście, że mogą zadziałać. Ba i często działają. U jednych efekt jest lepszy u innych gorszy, ale z reguły działają. Na mnie super działa cum on - suplement zawierający l-argininę. Jest to bardzo podobne do sildenafilu w słynnej niebieskiej tabletce, może nie jest tak mocna jak sildenafil, ale też nie każdemu jest to od razu potrzebne. I nie daje efektów ubocznych.
 

rolls

New member
Seria orgasm control. Albo tabletki albo chusteczki orgasm control. Chusteczki takie są nasączone płynem, który dobrze wpływa na wrażliwość penisa. Penis nie jest tak bardzo wrażliwy i dzięki temu mozesz dłużej.
 

Podobne tematy

Do góry