• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Słabszy orgazm podczas stosunku.

Pablos84

New member
Witam,
Podzielę się swoim problemem, może ktoś coś podpowie.
Mam 38 lat i od około dwóch lat zaczął mi się pojawiać słabszy orgazm podczas stosunku. Na początku raz na jakiś czas, w niektórych pozycjach. Aktualnie już praktycznie zawsze w każdej pozycji. Nie mam problemu z podnieceniem czy ze wzwodem. Ale sam orgazm (wytrysk) jest słabszy. Przez to nawet mam częściej ochotę na seks bo czuje się niezaspokojony.
Mam pewne podejrzenie skąd to mogło się wziąć. Przez ostatnie 5 lat żona miała dwie ciąże i przez cały ten okres seksu było duzo mniej. Niestety zacząłem się w tym czasie masturbować (2-3 razy w tygodniu). Teraz ochota żonie wraca, ja ją też mam jednak przyjemność mam dużo mniejszą. Czy okres masturbacji mógł wpłynąć na to, że teraz podczas stosunku mam słabiej?
Ktoś coś mi podpowie? Można temu jakoś zaradzić?
 

toastt

Well-known member
Przypuszczam, że twój penis przyzwyczaił się do mocniejszych doznań aniżeli penetracji pochwy. Wszakże podczas masturbacji ściska się go mocniej, niż zwykle okalająca go pochwa. Ja bym proponował odstawić masturbację na jakiś czas i zamienić ją na regularny seks.
 
wiek kolego, młody już nie jesteś tylko pan w średnim wieku - zwyczajnie starzejesz się
Bez przesady
wiek kolego, młody już nie jesteś tylko pan w średnim wieku - zwyczajnie starzejesz się
Bez przesady. Wiek tu nie ma nic do rzeczy. 38 lat to nie tak dużo. Może rzeczywiście wina tego że przez okres ciąży seksu było coraz mniej chociaż z drugiej strony jak było go mniej to już jak do niego dojdzie to raczej powinien być bardziej podniecony. A z resztą zbaczając trochę z tematu nie rozumiem niektórych kobiet co ciąża ma do seksu bo przecież ciąża to nie chorobą I można normalnie współżyć przez cały okres ciąży no ale każda kobieta jest inna a wracając do tematu to u mnie wręcz przeciwnie, podniecenie jest zawsze duże i orgazm zazwyczaj też a mam raczej duże potrzeby, zabawa z 5 razy w tyg to takie minimum włączając w to sex tradycyjny i oralny. :)
 

Cinek16

New member
ja się masturbuje codziennie prawie, do tego w weeknd jak się widzę z dziewczyną to się kochamy i na razie jest ok, to ciekawy temat ciekawe czy zawsze można się przyzwyczaić do mocniejszego uścisku, choć ja mam gruby członek bardzo a moja ma mięsnie kegla tak że jak zaciśnie to aż chce mi go urwać. pozdrawiam
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Słabszy wzwód podczas leżenia na plecach Zaburzenia erekcji 1
J orgazm control Przedwczesny wytrysk 5
T Orgazm Zaburzenia erekcji 1
T Orgazm Inne 9
M Orgazm przy napinaniu miesni nog Inne 1

Podobne tematy

Do góry