Słabszy orgazm podczas stosunku.

Pablos84

New member
Witam,
Podzielę się swoim problemem, może ktoś coś podpowie.
Mam 38 lat i od około dwóch lat zaczął mi się pojawiać słabszy orgazm podczas stosunku. Na początku raz na jakiś czas, w niektórych pozycjach. Aktualnie już praktycznie zawsze w każdej pozycji. Nie mam problemu z podnieceniem czy ze wzwodem. Ale sam orgazm (wytrysk) jest słabszy. Przez to nawet mam częściej ochotę na seks bo czuje się niezaspokojony.
Mam pewne podejrzenie skąd to mogło się wziąć. Przez ostatnie 5 lat żona miała dwie ciąże i przez cały ten okres seksu było duzo mniej. Niestety zacząłem się w tym czasie masturbować (2-3 razy w tygodniu). Teraz ochota żonie wraca, ja ją też mam jednak przyjemność mam dużo mniejszą. Czy okres masturbacji mógł wpłynąć na to, że teraz podczas stosunku mam słabiej?
Ktoś coś mi podpowie? Można temu jakoś zaradzić?
 

toastt

Well-known member
Przypuszczam, że twój penis przyzwyczaił się do mocniejszych doznań aniżeli penetracji pochwy. Wszakże podczas masturbacji ściska się go mocniej, niż zwykle okalająca go pochwa. Ja bym proponował odstawić masturbację na jakiś czas i zamienić ją na regularny seks.
 

nope

Well-known member
Podpinam sie pod to co toastt pisze. Mozesz jeszcze sprobowac zrobic wieksza przerwe od seksu i wtedy sprobowac. Powinienes sie stac bardziej "wypuszczony" i bedzie lepiej
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Słabszy wzwód podczas leżenia na plecach Zaburzenia erekcji 1
J orgazm control Przedwczesny wytrysk 5
T Orgazm Zaburzenia erekcji 1
T Orgazm Inne 9
M Orgazm przy napinaniu miesni nog Inne 1

Podobne tematy

Do góry