• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Słabe gojenie po obrzezaniu

Magik123

New member
Witam
Jestem 7 dni po zabiegu całkowitego obrzezania i zaczynam się martwić gojeniem mojego od strony gdzie znajdowalo się wędzidełko , czy to ma tak wyglądać ? Tam na dole poszedł mi szew gdzie jest większa rana podczas nocnego zwodu

 

filoo

New member
jak miałem robione wędzidełko to wyglądało to podobnie tyle że ja miałem lekko większą 'dziurę' po pęknięciu szwa

miesiąc po było już normalnie, 7 dni to bardzo krótki czas a to nie jest zadrapanie żeby się aż tak szybko zrosło
 

nope

Well-known member
E dobrze wyglada. Niczym sie nie przejmuj. Wgl kto cie szył? Bo całokształt też nieźle wygląda
 

Magik123

New member
Panowie czy miejsce po wędzidełku z większa blizna przez cięższe gojenie i puszczony szwy będzie bardziej czule niż to które wygoi sie i nie będzie takiej blizny tylko ładna zrośnięta linia szycia ?
 

filoo

New member
Panowie czy miejsce po wędzidełku z większa blizna przez cięższe gojenie i puszczony szwy będzie bardziej czule niż to które wygoi sie i nie będzie takiej blizny tylko ładna zrośnięta linia szycia ?
nie powinno, po roku ciężko będzie dostrzec że cokolwiek było na tym elemencie robione
 

Podobne tematy

Do góry