• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zmiana koloru żołędzia, słabe gojenie

BorekSedlak

New member
Cześć. Dzisiaj mija 3 tydzień od czasu mojego całkowitego obrzezania. Odebrałem wyniki histopatologiczne, wycinek nic nie wykazal, obraz byl niewpelni diagnostyczny, co moze sugerowac liszaj twardzinowy. (W poniedzialek ide na kontrole do urologa)

Inna sprawa, dlugi czas mialem ładny kolor zoledzia. Od tygodnia od spodu kolor robi się siny bądź taki jasnawy zachodzący pod biały. Chcociaż na początku nic takiego nie było. Nie wiem czy to spowodowane tym liszajem (ale tak szybko by sie to rozprzestrzenilo?) czy po prostu problem z dojściem krwi. Wszystko w miarę sie goi, ale od spodu wędzidełka ciągle występuje lekkie krwawienie, a już minelo sporo czasu. Nie moge tego zwalczyć, bralem 5 dni antybiotyki, psikam Prontosanem (mocniejsze od Octaniseptu) i biorę 4 tabletki dziennie na krążenie.

Do tego, opuchlizna na trzonie (zgrubienie po prawej stronie pod zoledziem, ktore wyglada jak mala kulka) nadal nie ustąpiło. Mieliscie cos podobnego? Jak z tym sobie poradziliscie? Kontrole mam dopiero w poniedzialek.
 

Barthx

New member
Witaj. Jaki wycinek miałes pobierany? Cos ci się zrobiło na penisie i czego był on pobierany. Odwiedź mój wątek i pocztaj czy masz coś podobnego czy co. Bo ja odchodzę od zmysłów.
 

BorekSedlak

New member
Niestety kolego. Ja nie mialem brodawek. Mialem usuwany napletek, poszlo od razu po operacji do badan. Pisalo ze moge miec liszaj twardzinowy (biale plamy na penisie, chociaz u mnie to wyglada jak zasinienie) czyli chorobe skorna ktora leczy sie masciami sterydowymi. Pytam dlatego, bo wczesniej nic takiego nie zauwazylem a moze tak mam. U Ciebie widze ze masz problem z brodawką/brodawkamj a u mnie nie ma nic takiego. Mam jedynie utrzymującą się opuchlizne po prawej stronie trzonu i chyba slabe szwy przy wędzidełku bo codziennie trochę tam krwi jest zaschniętej, co łatwo myje woda z szarym mydlem.
 

Podobne tematy

Do góry