• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywnie plus micro penis

kaczordonald

New member
Witam.
Mam dwa problemy to że mój kolega jest lekko wygięty i to że jest bardzo mały. :(
Czy w takim przypadku operacja jest konieczna?
Czy będzie miało to wpływ na życie seksualne?
Zdaje sobie sprawę że powinienem wybrać się do lekarza, ale najpierw chciałem czegoś dowiedzieć się z forum z racji tego że bardzo się tym martwię.
Dodaje zdjęcie dla wglądu wizualnego
http://imgur.com/cbOtPxN

Dziękuje za odpowiedzi.
 

szymon1

New member
Gosciu to nie jest mikropenis, poczytaj sobie o tej chorbie to bedziesz wiedzial i skrzywienie tez jest w normie, masz normalnego wacka i szanuj go bo na śmietniku go nie znalazłeś!
 

kaczordonald

New member
Dzięki za odpowiedzi, faktycznie mikro to nie jest.
Za to jest 13cm... i kiedy dochodzi do czegoś między mną a dziewczyną ja szukam wymówek jeśli ma dojść do konkretów... masakra

Czy z taką wielkością można prowadzić udane życie seksualne?
Czy chociażby w pozycji klasycznej on chociaż dosięgnie do pochwy?
Tyle się teraz mówi że partnerkę można nie zadowolić, a pech chciał że ona też nie doś
 

szymon1

New member
Chłopaku już ci pisałem wcześniej z twoim sprzetem wszsytko jest jak należy, pisząc takie posty sprawiasz wrażnie jakbyś nie dojrzał jeszcze do współżycia, może jeszcze nie dojrzałeś, przemyśl to żeby przypadkiem nie sprowadzić na siebie problemów typu niechciana ciąża czy jakies choroby przenoszone droga płciową. Ptak 13cm to normalny ptak
 
D

Deltabravo

Guest
Wszystko w porządku. Skrzywienie i wielkość w normie. Za dużo zdjęć się naoglądałeś.
 

Podobne tematy

Do góry