• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywiony penis - operacja w trójmieście ??

szym1

New member
Witam wszystkich,

Mam skrzywienie w górę, kąt około 50 - 60 stopni, tak mi przynajmniej wychodzi z moich pomiarów. Czy ktoś z Was miał może operację korekcji skrzywienia w trójmieście lub okolicach, jaką metodą, ceny ,gdzie i jaki lekarz i efekty?, co możecie powiedzieć o prof Krajka urologu z Gdańska?. I jeszcze jedno pytanie wszyscy mówią tu o skróceniu penisa, tylko chodzi o to z której strony on się skraca - z tej krótszej czy dłuższej jak mierzyliście przed operacją?
Pozdrawiam
 

szym1

New member
Witam Wszystkich jako ze nikt się nie odezwał w temacie to sam opisze jak było u mnie. Korektę skrzywienia miałem w UCK w Gdańsku przez dr Krukowskiego i dr Jakubczyk a nadzorował chyba dr Matuszewski. Nic nie płaciłem bo było to na NFZ, na zabieg czekałem Ok 8-9 tygodni, w szpitalu byłem 3 dni, 4 dnia rano wyszedłem .
Z efektu jestem zadowolony, jest prosty, straciłem może 0.5 cm na długości, erekcje bez problemu i czucie są. Nie żałuje ze wybrałem właśnie ten szpital i mogę go polecić wszystkim z problemem skrzywienia prącia.
 

kRiss

Member
Fajnie czytać, że kolejnej osobie udała się operacja. :) Nie bałeś się trochę robić na NFZ? Twarde skrzywienie czy mogłeś wyprostować?
 

szym1

New member
napletek mi zostawili ale i tak miałem przed zabiegiem stulejkę niecałkowitą, ale już jestem po obrzezaniu całkowitym i pozbyłem się tego problemu na zawsze. A przed operacją się pytali czy jak się nie uda plastyka napletka to obrzezać ale wtedy się nie zgodziłem. Na NFZ się nie bałem bo tam przez długie lata operował te skrzywienia prof Krajka i oni robią jego chyba metodą taki zmodyfikowany Nesbit chyba, skrzywienie twarde jak stal nie dało rady wyprostować anie trochę prędzej chyba bym sobie go złamał. Ja jestem super zadowolony z wyprostowania jak na razie żadnych komplikacji oby tak dalej. Naprawdę polecam UCK Gdańsk!.
 

kRiss

Member
Prof. Krajka już nie operuje? 2 miesiące czekałeś - całkiem szybko. Dawno miałeś tę operację? Próbowałeś coś działać z tym skrzywieniem przed operacją?
 

szym1

New member
Z tego co wiem Krajka już nie operuje przynajmniej tam w UCK. Operacje miałem 31 paź 2017. Tak ale było ciężko, to jest jednak duże skrzywienie.
 

Podobne tematy

Do góry