Penis skrzywiony w dół, wędzidełko i inne, dużo pytań, dużo zdjęć!!!

Kilerek7

New member
Siema to znowu ja, chciałem wam w całości omówić swoją historię, mam dużo pytań ale postaram się to udokumentować zdjęciami, aby raz a porządnie rozwiać wszystkie wątpliwości, mam nadzieje, że mi pomożecie. Otóż miałem skrzywienie w dół o około 90 stopni, po miesiącu pękła mi nieszczęsliwie szewka, albo coś w tym rodzaju lekarz który mówił na początku, że będzie lekko zakrzywiony po 2 miesiącach uznał, że od szewki penis obniżył się o 15 stopni, jednocześnie mówiąc, że jeśli nie powstał krwiak to puściła jedna szewka, a reszta trzymała i po miesiącu już zrost był, więc przeczenie sobie, tym bardziej, że mam zdjęcie z przed pęknięcia i po i nie widzę różnicy. Ale co było to było, w każdym razie zauważyłem, że mój penis zmienia kształty jak kameleon i nie wiem co mam myśleć. (Za jakość fot jakby coś wielkie przepraszam oraz za chaos.)

Zacznę może od wędzidełka:

imgur: the simple image sharer - Zdjęcie wędzidełka od spodu
imgur: the simple image sharer - Zdjęcie wędzidełka i z profilu

Pytania:
1.) Czy wędzidełko jest usunięte?
2.) Podczas ściągania napletka robi się taki trójkąt pod żołędziem, czy to normalne?
3.) Podczas erekcji pojawia się obręcz, która zsuwa się czasem na żołądź, prawdopodobnie przez bliznę, czy to jest problem?
4.) Czy brak wędzidełka jeśli zostało usunięte, oznacza mniejsze doznania czy nie ma to wpływu?
5.) Czy w prezerwatywie nie będę mieć problemów z ruchami posuwistymi itd.?

imgur: the simple image sharer - Zdjęcie fałdy od blizny

Pytania:
1.) Czy blizna wstąpi się tak aby skóra się na niej nie zadzierała?
2.) Czy fałdowanie się blizny nie będzie przeszkadzać w stosunku, a dokładniej nie będzie zsuwać prezerwatywy lub jej uszkadzać?

Czas na skrzywienie:

imgur: the simple image sharer - Zdjęcie penisa w skrzywieniu przed operacją
imgur: the simple image sharer - Zdjęcie penisa na leżąco
imgur: the simple image sharer - Zdjęcie penisa na siedząco
imgur: the simple image sharer - Zdjęcie penisa na stojąco, przy czym zrobiłem je doprowadzając wzwód siedząc i zaraz wstając
imgur: the simple image sharer - Zdjęcie penisa zrobione na stojąco, gdzie wzwód doprowadziłem stojąc

Pytania:
1.) Na zdjęciu gdzie jest skrzywienie na siedząco penis podnosi się ponad poziom, wstając zaraz po chwili wzwód jest nadal lekko ponad poziom, ale gdy robię zdjęcie, gdzie od początku stoję to penis nawet nie dociąga do poziomu.
Dlaczego siedząc wzwód jest silniejszy, czy stojąc nie powinno być lepiej?
2.) Miałem niski testosteron przed operacją, czy w takim razie mam zaburzenia erekcji i da się to czymś wyleczyć?
3.) czy przyczyną może być wylatywanie dużej ilości preejakulatu co osłabia wzwód?
4.) Czy kształt ten nie będzie mi sprawiał problemów we współżyciu, nawet w pozycji np misjonarskiej?
5.) Dlaczego waszym zdaniem nasada penisa jest taka łukowata a potem prosta? czy nie dało się tego wyprostować wyżej?
6.) Czy podczas penetracji np na jeźdca, penis np. na leżąco nie będzie się giął w miejscu gdzie jest wcięcie od skrzywienia na tym łuku?
7.) Wcześniej nie mogłem wejść penisem głębiej niż do zgięcia, czy teraz będzie to możliwe waszym zdaniem?
8.) Czy taka łukowatość jest anomalią, czy nie będzie to większym problemem?
9.) Czy po 3 miesiącach napięcie podczas wytrysku nie będzie powodować bólu lub uszkodzeń? Bo po tym czasie mogę już zacząć współżyć
10.) Czy z czasem penis będzie się poprawiał czy jest ryzyko, że skrzywienie wróci ( miałem metodą Nesbita wycinanie poprzeczne i rychłozrost )

Na koniec kolejny szok dla mnie, otóż od 3 dni układam penisa do góry w ciasnych bokserkach, nie wiem czy coś się przestawiło i czy tak będzie, czy stał się jakiś cud ale penis zmienił kształt jak kameleon, nie ogarniam.

imgur: the simple image sharer - Zdjęcie penisa na leżąco ( Penis jest prosty jak strzała, łuk u nasady niemal znikł)
imgur: the simple image sharer - Zdjęcie penisa na stojąco ( Penis jest prosty jak strzała, łuk u nasady niemal znikł)
imgur: the simple image sharer - Zdjęcie penisa na siedząco ( Penis jest prosty jak strzała, łuk u nasady niemal znikł)

Pytania:
1.) Nosiłem penisa na dół cały czas i gdy miałem wzwód to się ugniatał, po 3 dniach noszenia ciasno do góry taka zmiana wzwodu jak to się stało i czy jest nadzieja, że tak zostanie?
2.) Czy muszę ciągle nosić w takim razie penisa do góry?
3.) Jak układacie penisa w bieliźnie? czy noszenie go do góry zredukuje jeszcze skrzywienie, czy nie ma to znaczenia?
4.) Czy takim penisem w porównaniu z powyższym, bez tego łuku, współżycie będzie lepsze?
5.) Czy noszenie do góry nie jest szkodliwe? czy czasem dla odmiany powinno się nosić na dół?

Dziękuje za wszelką pomoc i wszystkie odpowiedzi, chyba zużyłem wszystkie nurtujące mnie pytania. Penis tak się zmienia, że musiałem konkretnie to przedstawić bo już nie wiem co mam myśleć. Pozdrawiam:)
 

rekin

New member
Pytań jest dużo, odpowiem na część
3.) Jak układacie penisa w bieliźnie? czy noszenie go do góry zredukuje jeszcze skrzywienie, czy nie ma to znaczenia?
Ja nosiłem kiedyś w górę (w zasadzie na bok), teraz często w dół, nie zauważyłem żadnych zmian w kształcie penisa. Układanie penisa krzywizny nie redukuje, ale może mieć jakiś wpływ na wynik leczenia w okresie rekonwalescencji po za zabiegu (tak na chłopski rozum, nie mam ku temu danych). Wydaje się, że w Twoim przypadku rozsądne jest noszenie go do góry.
5.) Czy noszenie do góry nie jest szkodliwe? czy czasem dla odmiany powinno się nosić na dół?
Nie jest szkodliwe :D. I nie trzeba nosić go dla odmiany w dół.
1.) Czy wędzidełko jest usunięte?
Tak
4.) Czy brak wędzidełka jeśli zostało usunięte, oznacza mniejsze doznania czy nie ma to wpływu?
Wędzidełko jest mocno unerwione, ale seksualność to skomplikowana sprawa i w dużej mierze na doznania ma wpływ to, co mamy w głowie.
5.) Czy w prezerwatywie nie będę mieć problemów z ruchami posuwistymi itd.?
Nie
 

Makintosz

New member
1.) Czy wędzidełko jest usunięte? Tak.
2.) Podczas ściągania napletka robi się taki trójkąt pod żołędziem, czy to normalne? Nie ma czym się przejmować.
3.) Podczas erekcji pojawia się obręcz, która zsuwa się czasem na żołądź, prawdopodobnie przez bliznę, czy to jest problem? W zależności czy powoduje to ból, jakiś ucisk czy inne niedogodności. Najlepiej sprawdzić w 'działaniu' - jeśli jest problem --> do urologa.
4.) Czy brak wędzidełka jeśli zostało usunięte, oznacza mniejsze doznania czy nie ma to wpływu? Nie ma to na to wpływu.
5.) Czy w prezerwatywie nie będę mieć problemów z ruchami posuwistymi itd.? Nie powinno być żadnych problemów.

1.) Czy blizna wstąpi się tak aby skóra się na niej nie zadzierała? Najprawdopodobniej tak, ale trzeba sytuację na bieżąco monitorować i działać zgodnie z zaleceniami lekarza.
2.) Czy fałdowanie się blizny nie będzie przeszkadzać w stosunku, a dokładniej nie będzie zsuwać prezerwatywy lub jej uszkadzać? Nie powinno mieć to miejsca.

1.) Dlaczego siedząc wzwód jest silniejszy, czy stojąc nie powinno być lepiej? Nie powinno być większej różnicy między tym jak stoimy, a jak siedzimy względem poziomu 'sprzętu'. Wszystko jednak zależy od organizmu, od jego budowy. Nie widzę tutaj żadnego problemu.
2.) Miałem niski testosteron przed operacją, czy w takim razie mam zaburzenia erekcji i da się to czymś wyleczyć? Jedno nie oznacza drugiego od razu. Sprawę trzeba przedystkutować z urologiem czy to problem fizyczny, a jeśli nie to z psychologiem/seksuologiem jeśli to problem natury psychologicznej.
3.) czy przyczyną może być wylatywanie dużej ilości preejakulatu co osłabia wzwód? Tak i nie. Za mało danych.
4.) Czy kształt ten nie będzie mi sprawiał problemów we współżyciu, nawet w pozycji np misjonarskiej? Ciężko ocenić, ale raczej nie powinno być problemów. Sprawdź empirycznie (działaj).
5.) Dlaczego waszym zdaniem nasada penisa jest taka łukowata a potem prosta? czy nie dało się tego wyprostować wyżej? Taka fizjonomia Twojego 'sprzętu'. Ciężko odpowiedzieć, takie pytania to do lekarza prowadzącego zabieg.
6.) Czy podczas penetracji np na jeźdca, penis np. na leżąco nie będzie się giął w miejscu gdzie jest wcięcie od skrzywienia na tym łuku? Nie powinien, aczkolwiek najlepiej jak sprawdzisz empirycznie.
7.) Wcześniej nie mogłem wejść penisem głębiej niż do zgięcia, czy teraz będzie to możliwe waszym zdaniem? Jest dużo większa szansa na to, według mnie powinno się udać --> przetestować.
8.) Czy taka łukowatość jest anomalią, czy nie będzie to większym problemem? Ta, która była była dość sporą anomalią, ale wygląda już to o niebo lepiej.
9.) Czy po 3 miesiącach napięcie podczas wytrysku nie będzie powodować bólu lub uszkodzeń? Bo po tym czasie mogę już zacząć współżyć. Nie powinno, ale trzeba sprawdzić.
10.) Czy z czasem penis będzie się poprawiał czy jest ryzyko, że skrzywienie wróci ( miałem metodą Nesbita wycinanie poprzeczne i rychłozrost ). Zmiana powinna się uregulować w końcu i od tego momentu zostać już na zawsze.

1.) Nosiłem penisa na dół cały czas i gdy miałem wzwód to się ugniatał, po 3 dniach noszenia ciasno do góry taka zmiana wzwodu jak to się stało i czy jest nadzieja, że tak zostanie? Ciężko ocenić.
2.) Czy muszę ciągle nosić w takim razie penisa do góry? Jeśli tak przykazał lekarz to jak najbardziej tak.
3.) Jak układacie penisa w bieliźnie? czy noszenie go do góry zredukuje jeszcze skrzywienie, czy nie ma to znaczenia? Nie ma to większego znaczenia przy skrzywieniu penisa - przy jego opuchliźnie owszem, ale nie tutaj.
4.) Czy takim penisem w porównaniu z powyższym, bez tego łuku, współżycie będzie lepsze? Zdecydowanie lepsze + lepszy stan psychiczny jego posiadacza, to z pewnością.
5.) Czy noszenie do góry nie jest szkodliwe? czy czasem dla odmiany powinno się nosić na dół? Tak i nie. Naturalną pozycją penisa nie jest "noszenie do góry', więc jeśli lekarz o to nie prosił, to nosiłbym normalnie.
 
Ostatnia edycja:

rekin

New member
5.) Czy noszenie do góry nie jest szkodliwe? czy czasem dla odmiany powinno się nosić na dół? Tak i nie. Naturalną pozycją penisa nie jest "noszenie do góry', więc jeśli lekarz o to nie prosił, to nosiłbym normalnie.
Jeśli się nosi bieliznę (slipy, obcisłe bokeserki), to o naturalnym położeniu trudno jest mówić. Jeśli ma się dłuższego penisa i nosi się go w dół w obcisłej bieliźnie, to de facto penis się wygina w łuk - nie jest to ułożenie "naturalne".
 

Makintosz

New member
Jeśli się nosi bieliznę (slipy, obcisłe bokeserki), to o naturalnym położeniu trudno jest mówić. Jeśli ma się dłuższego penisa i nosi się go w dół w obcisłej bieliźnie, to de facto penis się wygina w łuk - nie jest to ułożenie "naturalne".
Znowu też nie przesadzajmy, że każdy nosi każdego dnia obcisłe bokserki, slipy i zawsze 'sprzęt' układa się w nich tak samo. Ja osobiście chodzę w szerszych i węższych bokserkach i nigdy nie miałem z tym problemu, by przejmować się jak 'przyjaciel' się w nich układa.
 

Kilerek7

New member
Przed operacją miałem jakoś 16 cm długości i 11 obwodu, teraz po operacji jest 15,5 cm długości i 13 obwodu, ale muszę zmierzyć dokładnie. U mnie było tak, że pierwszy miesiąc nosiłem do góry, gdy lekarz zdjął mi szwy zewnętrzne, powiedział, że mogę nosić już na dół, a do góry jak mam ochotę, więc nosiłem na dół, ale przy partnerce jak robił się wzwód to zaraz mi się łamał, pod koniec drugiego miesiąca, pękła mi szewka od polucji, po 2 miesiącach pod koniec roku lekarz kazał mi jeszcze miesiąc się wstrzymać i nosić znów do góry bo opuchlizna nie zeszła i szwy mogły zostać przez rany w środku przyciśnięte. Więc noszę do góry aż zobaczyłem, że się wyprostował idealnie i to w kilka dni. Osobiście chciałbym aby taki został niż ten z pierwszych zdjęć. Penis to jednak dziwne stworzenie:)
 

TyronUsullus

New member
Witam. Mam pytanie glownie do killerka ale moze ktos inny tez będzie chcial sie wypowiedziec. Chodzi mi o to czy te Twoje skrzywienie penisa przeszlo po "naprawie" wędzidełka czy robiłes na to skrzywienie osobną operacje? Efekt jest super. Ja tez mam skrzywionego w dół i ewidentnie mam za krótkie wędzidełko zastanawialem sie czy to moze byc powod skrzywienia. Czytalem na internecie, ze tak. Krotkie wedzidelko moze powodowac skrzywienie w dol, zastanawiam sie tylko czy to skrzywienie moze systępowac nawet bez sciągnietego napletka, tak po prostu ? Moj wyglada podobnie do Twojego, tylko troche mniejsze skrzywienie i wlasnie balem sie go operowac dopoki nie przeczytalem ze powodem moze byc to krotkie wedzidelko. Reasumując, czy Twoje skrzywienie przeszlo po operacji wędzidelka. I do reszty: zanim skonsultuje sie z lekarzem to chcialbym wiedzisc czy wlasnie krotkie wędzidelko moze powodowac skrzywienie penisa w dol nawet bez sciagnietego napletka?
Z gory dziekuje za odpowiedz
 

issac

New member
Przed operacją miałem jakoś 16 cm długości i 11 obwodu, teraz po operacji jest 15,5 cm długości i 13 obwodu, ale muszę zmierzyć dokładnie. U mnie było tak, że pierwszy miesiąc nosiłem do góry, gdy lekarz zdjął mi szwy zewnętrzne, powiedział, że mogę nosić już na dół, a do góry jak mam ochotę, więc nosiłem na dół, ale przy partnerce jak robił się wzwód to zaraz mi się łamał, pod koniec drugiego miesiąca, pękła mi szewka od polucji, po 2 miesiącach pod koniec roku lekarz kazał mi jeszcze miesiąc się wstrzymać i nosić znów do góry bo opuchlizna nie zeszła i szwy mogły zostać przez rany w środku przyciśnięte. Więc noszę do góry aż zobaczyłem, że się wyprostował idealnie i to w kilka dni. Osobiście chciałbym aby taki został niż ten z pierwszych zdjęć. Penis to jednak dziwne stworzenie:)
A mógłbyś napisać, gdzie się operowałeś? Efekt super!
 

user842

Member
Witam. Mam pytanie glownie do killerka ale moze ktos inny tez będzie chcial sie wypowiedziec. Chodzi mi o to czy te Twoje skrzywienie penisa przeszlo po "naprawie" wędzidełka czy robiłes na to skrzywienie osobną operacje? Efekt jest super. Ja tez mam skrzywionego w dół i ewidentnie mam za krótkie wędzidełko zastanawialem sie czy to moze byc powod skrzywienia. Czytalem na internecie, ze tak. Krotkie wedzidelko moze powodowac skrzywienie w dol, zastanawiam sie tylko czy to skrzywienie moze systępowac nawet bez sciągnietego napletka, tak po prostu ? Moj wyglada podobnie do Twojego, tylko troche mniejsze skrzywienie i wlasnie balem sie go operowac dopoki nie przeczytalem ze powodem moze byc to krotkie wedzidelko. Reasumując, czy Twoje skrzywienie przeszlo po operacji wędzidelka. I do reszty: zanim skonsultuje sie z lekarzem to chcialbym wiedzisc czy wlasnie krotkie wędzidelko moze powodowac skrzywienie penisa w dol nawet bez sciagnietego napletka?
Z gory dziekuje za odpowiedz
Krótkie wędzidełko może przekrzywiać końcówkę penisa w dół podczas ściągania napletka. Jeśli bez ściągniętego napletka masz skrzywienie, to jest to wrodzone skrzywienie penisa, niezwiązane z wędzidełkiem. Wspomniany przez Ciebie użytkownik z pewnością miał też operację korekcji skrzywienia prącia (zwykle można zrobić te dwie operacje razem; często nawet lekarze podczas korekcji skrzywienia wykonują gratis korekcję wędzidełka czy napletka).

W każdym razie nie zwlekaj z wizytą u urologa. Jeśli masz krótkie wędzidełko, to warto je poprawić. Co do skrzywienia, to jeśli jest to powyżej 30 stopni, możesz rozważyć również operację korekcji skrzywienia. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to pisz. Pozdrawiam.
 
Do góry