Skrzywienie w lewo

Status
Zamknięty.

mariano44

New member
Cześć, przychodzę z zapytaniem. Otóż mój mały jest skrzywiony w lewo (zdjęcia ponizej). Nie wiem czy nie będzie mi to przeszkadzać w przyszłości podczas seksu. Dodam, ze gdy trzymam go w ręce tak jak na jednym ze zdjęć to jest prostszy. Oprócz tego chyba mam stulejkę(w stanie spoczynku napletek schodzi, w pełnym wzwodzie 1/3 żołędzia jest odsłonięta). Lekarz przepisał mi maść sterydowa, myślicie, że pomoże? Dodatkowo nie wiem, czy mój penis i jądra nie są zbyt małe. Mam 18 lat i bardzo się oobawiam.
Dodam ze nigdy nie wspolzylem.Z góry dzięki za pomoc

https://imagehost.pl/image/O5er htt...pl/image/O6iM https://imagehost.pl/image/OMQU
 

krzywus699

New member
Stulejka jest i to dość pokaźna. Raczej poleciłbym wykonanie ci zabiegu. Co do krzywizny to jest nieduża. Jeśli to jest pełny wzwód i da się go w jakimś stopniu naprostować to nie ma powodu do obaw. Widać skrzywienie w spoczynku? Też mam skrzywienie w lewo i do tego w górę. Dodam dziś temat i ocenisz swój problem. Byłeś już aktywny seksualnie?
 

Antonio

Member
Co do skrzywienia to wydaje się być nieduże, chyba będziesz musiał sprawdzić w praktyce czy przeszkadza Tobie lub partnerce. Sam mam podobne w lewo i też mocno w górę i jakoś mi nie przeszkadza podczas seksu. Ale jestem świerzakiem w tych sprawach, nie wiem jak to będzie w przyszłości.
 

amenek5

Member
Stulejka jest i moim zdaniem nadaje sie pod ciecie , no ale spróbuj najpierw tak jak lekarza zalecał , co do skrzywienia , sam musisz to sprawdzic , jednakze jak zniknie ci stulejka penis moze sie troche przeprostować , ja osobiscie tak mialem
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Do góry