• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie w górę

Vivaldii

New member
Cześć, zastanawiam się czy takie skrzywienie jest już czymś co można zakwalifikować za wadę?
Przy mocnym podnieceniu ciężko cokolwiek manewrować przez twardość i ból przy próbie odchylenia. Niektóre pozycje mi całkiem odpadają. ps jak radzicie sobie z niską samooceną w kwestii rozmiarów prącia?
 

Sebix92

Active member
Cześć, zastanawiam się czy takie skrzywienie jest już czymś co można zakwalifikować za wadę?
Przy mocnym podnieceniu ciężko cokolwiek manewrować przez twardość i ból przy próbie odchylenia. Niektóre pozycje mi całkiem odpadają. ps jak radzicie sobie z niską samooceną w kwestii rozmiarów prącia?
Skrzywienie nie jest duże i ma wiele plusów.
Czemu masz niską samoocenę z powodu wielkości? Ile masz cm?
 

Vivaldii

New member
Dzięki za odpowiedzi. Zabawnie. Sądziłem, że to spore, nienaturalne wygięcie. Jeśli chodzi o rozmiar to cóż, nigdy nie miałem reklamacji, ale teraz mam partnerkę bardziej "doświadczona" i boje się, że nie dam jej satysfakcji moim sprzętem.
Obwód i dł14cm. Mój wiek 22
 

NapletonBonaparte

Active member
Jak coś nie będzie pasować partnerce, to sobie zmienisz na taką, która zdjęcie Twojego fiuta oprawi w ramce i powiesi nad łóżkiem.

Serio, nie wiem czym się tak przejmujesz.
 

mati12

Well-known member
Lepiej taki niz całkowicie prosty szybciej poddranisz łechtaczke kobieta ma lepsze odczucia jeżeli facet ma tak jak ty
 
Takie skrzywienie to żadne skrzywienie. Majstrowanie przy nim by było niepoważne. Wiekszość kobiet będzie się z niego cieszyła. A rozmiar jeśli tylko jest w okolicach średniej wystarczy. Ten podany przez ciebie zdecydowanie jest ok.
 

Podobne tematy

Do góry