Skrzywienie w górę

Vivaldii

New member
Cześć, zastanawiam się czy takie skrzywienie jest już czymś co można zakwalifikować za wadę?
Przy mocnym podnieceniu ciężko cokolwiek manewrować przez twardość i ból przy próbie odchylenia. Niektóre pozycje mi całkiem odpadają. ps jak radzicie sobie z niską samooceną w kwestii rozmiarów prącia?

Sebix92

Member
Cześć, zastanawiam się czy takie skrzywienie jest już czymś co można zakwalifikować za wadę?
Przy mocnym podnieceniu ciężko cokolwiek manewrować przez twardość i ból przy próbie odchylenia. Niektóre pozycje mi całkiem odpadają. ps jak radzicie sobie z niską samooceną w kwestii rozmiarów prącia?
Skrzywienie nie jest duże i ma wiele plusów.
Czemu masz niską samoocenę z powodu wielkości? Ile masz cm?

Vivaldii

New member
Dzięki za odpowiedzi. Zabawnie. Sądziłem, że to spore, nienaturalne wygięcie. Jeśli chodzi o rozmiar to cóż, nigdy nie miałem reklamacji, ale teraz mam partnerkę bardziej "doświadczona" i boje się, że nie dam jej satysfakcji moim sprzętem.
Obwód i dł14cm. Mój wiek 22

NapletonBonaparte

Active member
Jak coś nie będzie pasować partnerce, to sobie zmienisz na taką, która zdjęcie Twojego fiuta oprawi w ramce i powiesi nad łóżkiem.

Serio, nie wiem czym się tak przejmujesz.

Takie skrzywienie to żadne skrzywienie. Majstrowanie przy nim by było niepoważne. Wiekszość kobiet będzie się z niego cieszyła. A rozmiar jeśli tylko jest w okolicach średniej wystarczy. Ten podany przez ciebie zdecydowanie jest ok.

Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
V Skrzywienie w górę i lewo ;/ Skrzywienie prącia 3
M skrzywienie w górę Skrzywienie prącia 7
Z Skrzywienie w lewo Skrzywienie prącia 4
K Skrzywienie Skrzywienie prącia 5
B Skrzywienie penisa Skrzywienie prącia 15