Skrzywienie w dół.

czesiek123

New member
Mam identyczny problem jak Ty, tylko moje skrzywienie jest w góre. Z tego co się zorientowałem zabieg można przeprowadzić na NFZ, ceny od 3000 u dr. Beldy we wrocławiu do nawet kilkudziesieciu tysiecy prof. Perdzyński. Ja osobiście zastanawiam się nad dr. Kuźniarem w Rzeszowie na NFZ. Powikłania hmmm, jest dużo możliwości. Z tego co znalazłem w internecie mało osób jest zadowolonych z efektu, jednak podejrzewam, że osoby zadowolone nie piszą prawie nic, a Nam każda informacja jest przydatna. Powikłania to możliwość że prącie wróci do wcześniejszej postaci, widziałem zdjęcia jak komuś tak wyprostowali że przegieli na drugą stronę, braki erekcji, czucia etc. Wszystko zależy od organizmu, Najlepiej będzie jak porozmawiasz z DOBRYM urologiem.
 

plosik1989

New member
Ja mam podobnie. Teraz jestem po zabiegu stulejki i prostowanie też bym chętnie wykonał, ale to jest zbyt kosztowne. Powiem tak. Chciałbym to zmienić, ale w sexie to specjalnie nie przeszkadza tylko chodzi o estetyke i samopoczucie, mimo takiego skrzywienia mam dwójkę dzieci wiec jakoś idzie.
 

Nieznajomy78

New member
Polecam dr. Kuźniara mialem tam robione prostowanie przez NFZ wyszło super!! Bałem sie jak cholera tego zabiegu nie spodziewalem sie że tak da sie to skorygować. Miałem podobnie jak ty albo i bardziej.
 

trimi

New member
Ze stulejką tez można ru.. no z częściową, ale po obrzezaniu jest milion razy lepiej, z krzywym czy prostym pewnie podobnie. ;)
 
Do góry