• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie w dół

mialem zabieg juz z 2 miesiace temu ale do dzisiaj cos tam mnie jeszcze boli ale nie przejmuje sie, bol mnie wybudzal z 2 tygodnie
nosilem opatrunek do czasu az szwy wypadly, czesc sam wyciagnalem lekko pociagajac
 

pathron

New member
Niestety tak low and loose ( z większym oszczędzeniem wewnętrznej blaszki ) po zabiegu prawie 4 tyg, komplikacje właśnie miałem że po zabiegu coś się złego z napletkiem działo i po 48 godzinach miałem obrzezanie i wycięli też wedzidełko, wzwody nieraz trochę pobolewaja jak penis skierowany do dołu, zauważyłem też że po tym zabiegu lub obrzezaniu ciężko jest uzyskać i utrzymać pełną erekcję może później się polepszy..
 
@pathron pewnie martwica i musieli wyciąć, wszystko sie ulozy.
@Jdheuehxbsnnd no dokladnie kazdy ma inaczej, moj kumpel z sali mial identyczne skrzywienie jak ja, po 10 dniach po zabiegu kapucyna trzepal zadowolony i nic go nie bolalo a mnie po 2 miesiacach jeszcze boli :) trzeba konsultowac z lekarzem. wczesniej w postach pisalem ze efekt mi sie nie podoba po zabiegu ale okazalo sie ze mam slaba erekcje, dostalem leki i dzisiaj mam linijke :) ja tez jestem po obrzezaniu ale nie placze z tego powodu, jest jak jest
 
@jastrzab95 No kazdy ma inaczej to jest fakt. U mnie nie było obrzezania i były prostowane 2 skrzywienia boczne + gorne. Nie były one jakies duze. Sam zabieg wszystko ok, pobyt w szpitalu rowniez. Najgorszy chyba ten cewnik, troche trzeba sie przemeczyc. Po zabiegu zero krwotokow, wszystko jak najbardziej ok .Po zabiegu wiadomo higiena , antybiotyki, mascie. No tu sie nie bede rozpisywał co trzeba robic po zabiegu, kazdy wie. Po 9 dniach wizyta u urologa, wszystko w porzadku. I od 11 dnia po zabiegu zaczeły sie cuda, a mianowicie miałem problem z sunieciem napletka, poniewaz napletek w jednym miejscu delikatnie spuchł i piekł, ale dosłownie w jednym miejscu gdzies 0,3 cm szerokosci. Napisałem do dr i kazał mi wrocic do masci sterydowej Triderm i smarowac w to miejsce. 12 dnia zaczelo cos sie dziac z ujsciem cewki moczowej, a mianowicie dosyc mocno spuchlo i delikatnie piecze. 13 dnia mysalem, ze sie cos poprawi, jednak objawy zostały jakie były. Porobilem zdjecia, wyslalem do dr i czekam na dpowiedz.
Do tego mam dziwne bole pracia w miejscach szwow. Ja rozumiem, ze od zabiegu minal krotki okres i to bedzie bolec, ale ze az tak? Tez tak macie, ze czasem Was boli nawet przy zwyklym chodzeniu, siedzeniu? Przy wzwodach nocnych pomimo tego, ze jest 13 dzien po zabiegu, to bol silny, ktory wybudza mnie ze snu i stawia na bacznosc, zeby jak najszybciej mi opadl. Jak Ty miales w tym okresie?
 
@jastrzab95
Rozumiem. Na dole wyślę Ci czwsc zdjęcia przed zabiegiem. Mam taką sytuację, że jak penis jsst troszeczkę większy, mam ma myśli jakieś 5 € wzwodu to w tym miejscu mnie strasznie ciągnie skóra. Czym to może być spodowane? Nie mam tam szow ani nic.

 
I czy mieliście sytuację, w kiscu szycia napletka, że mieliście rozejście rany/szwów, taka dziurka? Ja tak mam w jednym miejscu i dr mówił,że.to się zejdzie, ale jestem ciekaw czy mieliście podobnie czy też nie mieliście tego problemu?
 
moze jakis nerw ? mnie tez boli w miejscu gdzie nie mam szwow, mnie boli pol penisa od zoledzia do polowy, a szwy mam przy zoledziu i przy brzuchu.
mi poscil jeden szew i mi lekarz powiedzial ze sie bedzie troche dluzej goic i zeby sie nie przejmowac i tak tez uczynilem :p juz nawet zapomnialem ze mi sie rozeszlo troche
 
Hm no mozliwe. Mnie boli u trzonu, nie zawsze, ale pobolewa. Przedstawilem na zdjeciu wyzej.
Co do szwa, to troche Ci sie rozeszło i miałes taka dziurke? I zeszło się to? Mi lekarz rowniez powiedział zeby sie tym nie martwic i sie zejdzie.
Co jeszcze, miałes tak, ze Twój penis był bardzo cieply? Ale nie tak jak zawsze, tylko duzo bardziej? Jesli tak to do kiedy Ci sie to utrzymywało?
W moim przypadku wszystko było dobrze az do czwartku. Obudzilem sie w czwartek i wlasnie problem z tym bolem u trzonu pracia, powiekszenie ujscia cewki moczowej, bardzo czeste oddawanie moczu - co 20 min. Dzis zaczeły odchodzic szwy. Nie wszystkie, ale wiekszosc.
Napisalem do dr, zobaczymy co powie. Troche sie niepokoje.
 
no ta dziurka to po szwie pewnie

powiekszona cewka moczowo bardzo u mnie byla, sikalem w kazdym kierunku, z 2 tygodnie siadalem na kibel sie odlac - ale to chyba jest skutek cewnikowania, mi lekarz kazal duzo pic i po jakims czasie sie wygoilo, moze nawet z 3 tygodnie to trwalo, nie pamietam dokladnie.

powiedzialbym Ci nie panikuj :) ale ja tez panikowalem, dzwon do lekarza jak masz wątpliwosci to sie uspokoisz

Erekcja: mialem wczoraj kaca i rano na pelnym luzie psychicznym mialem idealny wzwod linijke, pierwszy raz widzialem go w takim stanie wiec u mnie efekt nie byl od razu widoczny bo mam mocno stresujace zycie
 
1. Tak po szwie. Miało sie to juz schodzic , ale dalej dziurka jest taka sama. Zobaczymy co powie dr.
2. U mnie tez cewka moczowa była powiekszona, ale wrocila do normanych rozmiarow i nastepnie znow spuchła do romiarow wiekszych niz przedtem. No zobaczymy do powie dr. Dziwna sytuacja.
3. No chcialbym nie panikowac, ale wiesz ciezko.

Zobaczymy co odpisze dr. Bede sie odzywal po konsultacji.
 
@jastrzab95
Tak więc dr. odpisał ''
Dzień dobry,
Proszę nie używać już octeniseptu ani Help 4 Skin - bo też mogą powodować reakcje skóry. Ranę myć tylko 2 x dziennie wodą i mydłem..
Rana po wędzidełku i szczelina w ranie wygoją się w ciągu miesiąca. Obrzęk ujścia cewki ustąpi.
Bolesność członka w spoczynku i erekcji może się utrzymywać do 2-3 m-cy.''

Mam do Ciebie pytanie. Masz może zdjęcia tego rozejscia lub mogłys zrobic?
 

Podobne tematy

Do góry