• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie w dół

Kacper16

New member
Dzień Dobry
Mam na imię Kacper
Mam 16 lat
Jak widać na załączonych zdjęciach mam skrzywionego penisa w dół oraz jakby zaczerwienioną skórę
Jeśli chodzi o penisa to da się go bez problemu wyprostować ręką,nie boli
Jeśli chodzi o zaczerwienioną skórę to mam już to od kilku lat,nie boli,nie piecze ale wygląda obrzydliwie jak sami przyznacie
Mam mocne kompleksy z tego powodu
Brzydzę się siebie
Boję się mieć bliższe relacje z dziewczynami z tych właśnie powodów
Operacja skrzywienia nie wchodzi w grę bo za duże koszta
Mam pytania
1.Czy skrzywienie jest duże i czy potencjalnie mogło by utrudnić stosunek?
2.Czy mieliście/macie takie zaczerwienie?
Co to może być?
Czym można było by to smarować ?
Z góry dziękuję za odpowiedzi

Zdjęcia:
 

Trolo

Well-known member
Od dołu od odbytu u każdego faceta przechodzi taki szew przez mosznę nastepnie do końca penisa. Ma on właśnie inny kolor skóry i nie jest to nic złego i nic się z tym nie da zrobić. W pozniejszym czasie jak bedziesz starszy zrobi się bardziej brązowy.
Srzywienie nie jest jakieś bardzo duże i jeżeli sam piszesz, że jesteś w stanie go wyprostować ręka to w pochwie spokojnie się ułoży.
 

Kacper16

New member
Od dołu od odbytu u każdego faceta przechodzi taki szew przez mosznę nastepnie do końca penisa. Ma on właśnie inny kolor skóry i nie jest to nic złego i nic się z tym nie da zrobić. W pozniejszym czasie jak bedziesz starszy zrobi się bardziej brązowy.
Srzywienie nie jest jakieś bardzo duże i jeżeli sam piszesz, że jesteś w stanie go wyprostować ręka to w pochwie spokojnie się ułoży.
Dziękuję za odpowiedź
Mam nadzieję że tak będzie
Mocno wjeżdża to na psychikę że masz jakieś defekty i że się jest gorszy przez to
Mam pytanie jeszcze czy miałeś podobne problemy jeśli tak to jaka reakcja partnerki była na to
 

niezlyja

New member
Możesz wysłać maila do dr Kuzniara z Rzeszowa który robi zabiegi na NFZ za darmo, jaka jest twoja sytuacja i czy twoje skrzywienie kwalifikuje się na nfz. Myślę ze Ci odpisze jak opiszesz mu sytuacje ze np masz daleki dojazd i nie chcesz się fatygować żeby tam jechać jak nie wiesz czy zrobi to na nfz. Jesli mam byc szczery to takie skrzywienie może trochę przeszkadzać, zwłaszcza jesli chodzi o twoja psychikę. Jesli juz decydować sie na zabieg to kluczowe jest to by zrobić to jak najwcześniej i nie czekać, wiem ze to wstydliwe itp... ale w przyszłości sobie podziękujesz za ten trud.
 

Kacper16

New member
Jeśli chodzi o psychikę to już przeszkadza ale to nie jedyny problem mój
Też niewiadomo czy po operacji nie było by nawrotu i znowu nie musiałbym mieć zabiegu
Rany nie wiadomo jakby się gojiły,u cukrzyca jak w moim przypadku rany goją się dłużej
A przedewszystkim musiałbym powiedzieć rodzica o tym A z tym może być problem
Ale Dziękuję za pomoc
 

Kacper16

New member
Jeśli Partnerce by to nie przeszkadzało wizualnie i ogólnie to wtedy aż tak dużego znaczenia by to nie miało dla mnie
Jeśli zdecydowałbym się kiedyś na operacje to dopiero jak będę pełnoletni raczej
 

Xiaflex

Member
Skrzywienie średnie, ale może przeszkadzać i możesz odczuwać ból podczas stosunku w miejscu skrzywienia. Miałem podobne. Wypróbuj go w akcji, ale jeśli stosunek będzie klopotliwy to operuj oszczędzisz sobie przykrości.
 

nope

Well-known member
Mam praktycznie identyczne skrzywienie. Nie mam problemu z zadną pozycją i mi w niczym nie przeszkadza a partnerka zadowolona czy od tyłu czy kobieta na mnie. Obojętne. Dasz radę i niczym się nie stresuj :)
 

Podobne tematy

Do góry