• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie w dół

uicreb00

New member
Witam. Nie wiem nawet od czego zacząć, odkąd chciałem współżyć z moją partnerką, zaczął mnie niepokoić mój penis, ponieważ gdy ona siedziała na mnie i próbowaliśmy go włożyć, to nie dało rady, ponieważ uginał się u podstawy i ciężko było go włożyć, ponieważ musiałem go wyginać w stronę swojego brzucha by był prosty. Zamieszczam w linku zdjęcia mojego prącia i proszę powiedzcie mi, czy wszystko jest ok i czy można współżyć w innych pozycjach z takim członkiem, czy trzeba prostować operacyjnie. Pozdrawiam

 

user842

Member
To wygląda na niewielkie skrzywienie. Nie zaleca się operacji przy skrzywieniach poniżej 30 stopni (a Twoje wygląda na ok. 20 stopni). Najlepiej poszukać po prostu wygodnych pozycji.
 

amenek5

Active member
A ja ci cos powiem. To skrzywienie niepodlega operacji i daj se z tym spokoj , mam takie samo skrzywienie , co do sexu, opanujecie i taka pozycje jak chcesz , jest to naprawde kwestia wprawy twoja i partnerki. Początkowo tez mialem problem z niektorymi pozycjami , teraz już jest okej. Także praktyka kolego i przedewszystkim panuj trochę nad mieśniami , i naucz sie rozluzniac . On nie zawsze musi być twardy jak beton. Ma byc elastyczny ,a to jaki bedzie i jak sie zachowa lezy tylko w twojej glowie
 

uicreb00

New member
A ja ci cos powiem. To skrzywienie niepodlega operacji i daj se z tym spokoj , mam takie samo skrzywienie , co do sexu, opanujecie i taka pozycje jak chcesz , jest to naprawde kwestia wprawy twoja i partnerki. Początkowo tez mialem problem z niektorymi pozycjami , teraz już jest okej. Także praktyka kolego i przedewszystkim panuj trochę nad mieśniami , i naucz sie rozluzniac . On nie zawsze musi być twardy jak beton. Ma byc elastyczny ,a to jaki bedzie i jak sie zachowa lezy tylko w twojej glowie
Dziękuję za odpowiedź i rady
 

Podobne tematy

Do góry