• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie w dół zdjecia

Wiśnia97

New member
Witam! Mam problem bardzo poważny psychiczny ze swoim penisem, mianowicie ciagle mam wrażenie, ze seks bedzie niemożliwy ponieważ moj krzywy penis bedzie wypadać albo zginać sie, no nie wiem jestem pełen obaw. Mam 17 lat a poniżej zamieszczam zdjęcia żebyście mogli ocenić.
 
Ostatnia edycja:

Kilerek7

Member
Przyznam szczerze, że nie widziałem jeszcze takiego falistego:) zakrzywienie jest w 2 strony ale lekkie, jesteś jeszcze młody więc narząd się zmienia, nie sądzę abyś miał problem w sexie, czy stojąc penis unosi się normalnie? tzn. nie ma skrzywienia w dół albo w górę? Jeśli tak sądzę, że nie masz się czym martwić:)
 

Wiśnia97

New member
Nie jest rownolegle do ziemii ale przybliża sie w kierunku brxucha. No ale to skrzywienie mnie nie martwi, stresuje mnie ten żołędz, ze on jest tak jakby w dół i, ze to on mi utrudni wszystko. Przy takiej silnej bardzo erekcji to skrzywienie jest jeszcze mniejsze niż na zdjęciu
 

Wiśnia97

New member
Naprawde mam przez to olbrzymie problemy z psychika, nie umiem sobie wyobrazic dobrego stosunku. Próbowałem juz jakiś czas temu współżyć z dziewczyna, rozdziewiczylem ja ale jej błona była bardzo twardaco sprawiło jej ból wiec tak naprawde nawet nie wsadziłem go do środka i nie wykonałem żadnego ruchu i nie wiem czy bede w stanie to zrobić a czekanie doprowadziło mnie do nerwicy
 

Wiśnia97

New member
Dzięki panowie trochę mnie pocieszyliscie ale pewnie stres i niepewność nadal bedą. Wiem, ze pięknie nie wyglada ale chyba az tak złe nie jest,mam taka nadzieje.
 

Klaus1

New member
No tak to wyglada, czlowiek sie naoglada filmow gdzie wszystko jest idealne i potem rodza sie kompleksy. Jest tez takie powiedzenie: seks nie daje tego, co masturbacja obiecuje.
 

Makintosz

Member
Nie jest idealny pod względem jego krzywizny, ale jest ona na tyle niewielka, że nie powinno być żadnych problemów podczas stosunku. Myślę, że nie ma czym się przejmować tylko wziąć się do testowania :)
 

Wiśnia97

New member
No juz chce testować bo sie jeszcze w jakaś depresje doprowadzę przez to, myśle, ze partnerce bólu nie sprawie chociaż mam taka nadzieje.
 

Kilerek7

Member
Spokojnie będzie git. A mam pytanie, czy komuś po operacji penis krzywi się na boki, bo po 3 miesiącach zauważyłem, że ucieka mi w lewo od połowy:/
 

Klaus1

New member
Tak. Mialem to samo. Otworz moj temat. Nigdy nie mialem skrzywionego w lewo, jednak z czasem wzwod byl coraz mocniejszy no i on prostuje sie. Dzwiwna sprawa, ale w slabym wzwodzie mam go lekko w lewo.

Przesledz moj temat a noz ci cos tam pomoze.
 

Kilerek7

Member
Dziś pisałem do swojego lekarza bo 22 stycznia mija mi równe 3 miechy po operacji, oficjalnie mogę już bzykać ale tylko ruchami posuwisto zwrotnymi. Na pytanie czemu od noszenia do góry 3 tygodnie, penis się wyprostował i zrobił twardy jak kamień nie otrzymałem odpowiedzi, bardzo mnie to zastanawia a nawet martwi, bo penis jest tak napięty, jakbym miał kamień pod skórą i boję się, że mi coś pęknie albo złamie, a jeszcze bardziej będę się bał orgazmu i wytrysku, że mi rozsadzi albo co, wiem mam schizę niezłą, ciekawi mnie też, czy jak ponoszę jakiś czas znowu na dół to mi się zacznie krzywić, bo męczy mnie już noszenie trochę do góry heh.
 

Klaus1

New member
Ja ci powiem ze po takim okresie jak nosilem po operacji tak sie przyzwyczailem ze czuje teraz dyskomfort gdy nosze go do dolu i nosze ciagle ku gorze. Po prostu mialem skrzywienie w dol i gdy on w majtkach sobie 'lezy' czuje jak szwy lekka pieka, bo w zwisie przeciez tez tam sa.

A co do uczucia takiego napietego- to normalne. Tez myslalem ze przy wytrysku penis mi wybuchnie ale dasz rade.
 

Kilerek7

Member
Normalnie jakby się nosiło granata w portkach:D Wszystko git, ale ta jedna zagadka, mianowicie jakim cudem po 2-3 tygodniach noszenia do góry penis tak się wyprostował i zrobił się twardszy? Jak zgubił garba i łuk i zrobiło się na grzbiecie wklęśniecie, to chyba mi nigdy nie da spokoju, aż mi ktoś tego naukowo nie wyjaśni. Kolega lekarz powiedział mi, że jakieś węzły się zeszły i będzie ok. Wychodzi na to, że odkąd zacząłem nosić go w górę, wygląda jak trzeba, a gdybym tego nie zrobił to byłby nadal wygięty w dół, no bo w majtkach się gniecie, przy wzwodzie, to normalne, że wypycha grzbiet. Eh czas wypróbować wacka i mam nadzieję, że nie rozsadzi mnie i partnerki hehe:D
 

Kilerek7

Member
Lekarz napisał mi, że orgazmu nie muszę się bać tylko wyginania penisa podczas stosunku. Ale podczas seksu zawsze się trochę wygina na boki, musiałbym ciałem nie ruszać.
 

Kilerek7

Member
Zaczynam mieć już dosyć mego penisa, jak był krzywy po operacji było źle, potem od noszenia w górę zrobił się idealnie prosty, a teraz krzywi się w górę. No cholera co to ma być, za każdym razem jak się gdzieś skrzywi mam nosić w przeciwną stronę?
 
D

Deltabravo

Guest
Nie myśl o tym, żyj normalnie. To nie jest problem. W życiu nie ma nic prostego :)
 

Podobne tematy

Do góry