Skrzywienie w dół + stulejka?

anon90

New member
witam jestem nowy na forum od razu przejdę do rzeczy moj penis jest skrzywiony w dol i to strasznie zmniejsza optycznie wielkość penisa, jak go wyprostuje siłą to jest w miarę dobrze nie wiem czy są jakieś zabiegi prostujące go? Czy to będzie sprawiać trudność w pozycji na jeźdzca? Jak leżę to jest jeszcze gorzej

Do tego jak widać na zdjęciu nie mogę go całego zsunąć mi to jakoś osobiście nie przeszkadza ale niew iem jak będzie podczas seksu nie wiem czy to jakaś stulejka czy tak ma być? 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Stulejki nie masz. Co do skrzywienia daj zdjecie gdzie to wyraznie widac, skoro masz skrzywiony w dol to po cholere dajesz zdjecie od gory?? Wtedy daje sie zdjecie z boku by bylo widac jak jest skrzywiony. Chcesz optycznie wydłużyć, zgol te dżunglę.
 

anon90

New member
No wybaczcie trochę źle porobiłem faktycznie te zdjęcia. Teraz myślę, że będzie lepiej. Mi się wydaje że mam zbyt krótkie wędzidełko na dodatek bo jak widać na ostatnim zdjęciu nie chce zejść i żołądź od razu leci w dół.

Tutaj we wzwodzie


Po ręcznym naprostowaniu 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Co ci nie chce zejsc? Przeciez mozesz spokojnie odciagnac całkowicie napletek. Wędzidełko jest od spodu by zobaczyć czy jest krotkie musisz zrobic zdjecie od spodu. Moim zdaniem nie masz zadnego problemu i szukasz dziury w calym. Ani wielkiego skrzywienia ani stulejki, wedzidelko pewnie tez jest ok.
 
Do góry