• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie w dół - pilna ocena !

mrbanana

New member
Nie jest źle. Takie odchylenie to nie żadna tragedia. Napletek mozesz normalnie zsuwać?

Na 6 kwietnia mam umówiony zabieg na stulejkę i wędzidełko na nfz , 3 dni w szpitalu podobno :/ Musi tak być na nfz ?
Zastanawiam się czy nie pójść do innego lekarza z tego samego spzitala na prywatną wizytę żeby "przejął" mój zabieg . On podobno robi bez narkozy tego samego dnia . Co o tym myślicie ?
A że lekarz penisa w zwodzie nie widzi a za bardzo przy nim nie mam jak mu pokazać to spytałem się tutaj co do skrzywienia :D
Tylko że mam tak dziwne skrzywienie jak widać na zdjęciach że jest przy samym podbrzuszu i jak jest mocny wzwód tak jak na 1 i 2 zdjęciu to wydaję się to bardzo ok ale penisa do brzucha wtedy mi ciężko podnieść , w sensie nie boli ale z sporym oporem . Normalne ?
 

marci

New member
Na 6 kwietnia mam umówiony zabieg na stulejkę i wędzidełko na nfz , 3 dni w szpitalu podobno :/ Musi tak być na nfz ?
Zastanawiam się czy nie pójść do innego lekarza z tego samego spzitala na prywatną wizytę żeby "przejął" mój zabieg . On podobno robi bez narkozy tego samego dnia . Co o tym myślicie ?
A że lekarz penisa w zwodzie nie widzi a za bardzo przy nim nie mam jak mu pokazać to spytałem się tutaj co do skrzywienia :D
Tylko że mam tak dziwne skrzywienie jak widać na zdjęciach że jest przy samym podbrzuszu i jak jest mocny wzwód tak jak na 1 i 2 zdjęciu to wydaję się to bardzo ok ale penisa do brzucha wtedy mi ciężko podnieść , w sensie nie boli ale z sporym oporem . Normalne ?

Myślałem ,że usunięcie stulejki tj chirurgia 1 dnia to dlaczego masz być 3 dni w szpitalu?
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Chirurgia jednego dnia to prywatnie, w szpitalu za pacjenta płacą od 3 doby, więc muszą to jakoś wypełnić ;)
 

marci

New member
kiedyś się pytałem o zabieg na nfz w u dr Beldy ze znieczuleniem ogólnym to mi powiedzieli że za znieczulenie ogólne trzeba doplacic prywatnie 350 zł a sam zabieg moze byc na nfz
 

jarek89

Moderator
Bzdura. W publicznych szpitalach również wykonują chirurgię jednego dnia. Do tej procedury medycznej zalicza się operacja stulejki w znieczuleniu miejscowym.
Widocznie Twój szpital chce sobie poprawić statystykę i uzyskać lepsze finansowanie z koszyka NFZ.
 

mrbanana

New member
Jestem właśnie 3 godziny po zabiegu na wyrku na oddziale i czuje się jakbym zrzucił ciężki plecak z pleców . Zabieg obrzezania wykonal dr. Jan Warchoł w szpitalu w Płocku w krótkim znieczuleniu dożylnym
 

mrbanana

New member
Panowie , mam pytanko. Z którego zdjęcia mogę sobie zmierzyć kąt skrzywienia ? Wszystkie są w wzwodzie , ale pierwsze 3 jak tak "napinam" penisa (co widać po zdjęciach ponieważ przy złączeniu podbrzusza z trzonem widać że chce iść do góry ale jest skrzywienie i dlatego wygląda prosto w miarę, te miejsce skrzywienia jest blisko podbrzusza ) a kolejne jak tak po prostu sobie jest w lekkim wzwodzie.
Chodzi mi o te zdjęcia: Imgur: The most awesome images on the Internet
Pomoże ktoś ? Sprawa pilna dla mnie bo muszę coś załatwić i potrzebuję mniej więcej kąt :)
 

Podobne tematy

Do góry