• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie w dół - ocena

michal810

New member
Witam, czy skrzywienie jest duże? jak oceniacie czy będę mógł spróbować większości pozycji czy potrzebna operacja ? dodam ze mam krótkie wędzidełko i będę miał. Proszę o opinie, nie uprawiałem jeszcze seksu także trochę się wstydzę pokazać dziewczynie, co z tym robić?
 

Antonio

Member
Patrząc na zdjęcia to nie jest źle. Na oko masz 20-30 stopni skrzywienia. Czyli na granicy. Chyba będziesz musiał najpierw spróbować w akcji. Uważam, że nie ma sensu dawać się kroić, jeżeli jest to nieuzasadnione.
 
Ja bym nic z tym nie robił. Jedynie zastanowił się czy wędzidełko nie jest zbyt krótkie, bo penis krzywi się tak jakby na końcu, ale po tych zdjęciach ciężko jest ocenić. Krótkie wędzidełko też może krzywić penisa w czasie wzwodu.
 

michal810

New member
Ja bym nic z tym nie robił. Jedynie zastanowił się czy wędzidełko nie jest zbyt krótkie, bo penis krzywi się tak jakby na końcu, ale po tych zdjęciach ciężko jest ocenić. Krótkie wędzidełko też może krzywić penisa w czasie wzwodu.
Tak wędzidełko jest krótkie i będzie to poprawiane, ale wątpię, że penis się wyprostuje cokolwiek. Mam mega kompleks odnośnie tego skrzywienia.
 
Większość penisów jest trochę lub bardzo skrzywionych. Twój jest normalny. Ja gdybym takiego miał to bym nic nie ruszał. Niestety miałem o wiele mocniejsze skrzywienie i do tego krótkie wędzidełko dlatego poszedłem na operację.
 

Mordred

Member
Nie ma problemu - skrzywienie minimalne. Warto się przejść do urologa, żeby rzucił okiem na to wędzidełko (żeby stwierdził, czy faktycznie za krótkie).
 

user842

Member
Wydaje mi się, że korekcja skrzywienia nie będzie Ci potrzebna. Poniżej 30 stopni nie zaleca się operacji, twoje skrzywienie to na oko około 25 stopni.
 

Podobne tematy

Do góry