• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie w dół - ocena

Napewno. Jeśli zależy Ci na zabiegu na NFZ i jesteś zdecydowany to nie powinno być żadnego problemu. O ile Ci to przeszkadza.
 

cinek1999

New member
A co sądzicie o bezpieczeństwie takich zabiegów na NFZ, z tego co się orientowałem ceny prywatnego zabiegu są dosyć wysokie.
 
Ceny są różne i niekoniecznie wyższa cena to lepsza jakość. Kilku chłopaków na forum robiło na NFZ w Rzeszowie u dr Kuźniara, chwaliło i efekty były bardzo dobre.
 

user842

Member
Jest dość spore i może utrudnić współżycie. Myślę, że warto je skorygować, choć oczywiście dezyzja należy do ciebie. Oczywiście kwalifikuje się na NFZ.

Rzeczywiście dr Kuźniar z Rzeszowa jest często polecany i wykonuje zabiegi na NFZ.
 

daro1313

New member
Cześć. Na pewno twoje skrzywienie kwalifikuje się do operacji na NFZ. Ja miałem mniejsze i bez problemu mi je zooperowali.
Teraz jestem bardzo zadowolony. A samej operacji nie trzeba się obawiać. Powodzenia.
 
Ale kobiecie juz raczej bedzie przeszkadzac. Lepiej niech pujdzie do lekarza i lekarz doradzi najlepsze wyjscie. Choc osobiscie wydaje mi sie, ze zabieg bedzie konieczny.
 

Podobne tematy

Do góry