• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie w dół do oceny

frenulum

New member
Mam pytanie do użytkowników forum (doświadczonych) - czy takie skrzywienie w dół jakie ma mój penis będzie jakąś przeszkodą w stosunkach seksualnych? Mam 20 lat jakby coś. Proszę o odpowiedź.
( Penis - Album on Imgur - link do albumu )
 

jarek89

Moderator
Skrzywienie ewidentne. Jednak na Twoim miejscu wypróbowałbym sprzęt i na podstawie tego ocenił, czy skrzywienie przeszkadza we współżyciu.
 

frenulum

New member
Skrzywienie ewidentne. Jednak na Twoim miejscu wypróbowałbym sprzęt i na podstawie tego ocenił, czy skrzywienie przeszkadza we współżyciu.
Czy sądzisz, że extender (np. Andropenis) mógłby zmniejszyć owe skrzywienie? Szacuję je na ok. 30 stopni. Byłbym rad gdyby skrzywienie zmniejszyło się o połowę, czego dowodzą pewne badania. Ale co Ty o tym sądzisz?
 

jarek89

Moderator
Kolego, taka jest budowa ciał jamistych Twojego penisa. Zgodnie z wiedzą medyczną (podstawą biologii), żadne "urządzenie" tego nie zmieni. Nie wiem, jakie badania ma expander, ale każdy urolog o tym powie. Szkoda Twojej kasy i czasu na expander.

Lekarz urolog oceni, czy Twoje skrzywienie wymaga ingerencji chirurgicznej. Jeśli jest do 30 st., to po prostu cecha anatomiczna. Powyżej, wymaga leczenia.
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry