• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie w dół. Co sądzicie?

Lonaczio

New member
Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy Ty się z tym dobrze czujesz? Ja mam podobne i chcę zrobić kiedyś operację... Najbardziej polecany jest Franklin Kuehhas z Wiednia, koszt: 8,5 tys €, metoda stage. I nie poddałbym się nigdzie indziej operacji, dużo przypadków jest w Polsce, że coś idzie nie tak, a później to już nie ma odwrotu.
 
Aster ja bym chyba wybrał operację (po wcześniejszej konsultacji z urologiem). Jak napisał Lonaczio to zależy od tego czy przeszkadza ci to (psychicznie, fizycznie lub partnerka narzeka). Co do operacji za granicą- jeśli masz dużo pieniędzy to możesz robić, ale w Polsce też są specjaliści, którzy wykonali setki takich operacji i zrobią to za mniejsze pieniądze, ewentualnie inną techniką. Tylko trzeba poszukać, bo zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony z operacji wykonanej przez konkretnego lekarza specjalistę. Ja robiłem w Polsce i jestem zadowolony.
 

yamanari

New member
@Aster, mam podobnie a może nawet bardziej, zerknij na mój wątek.
Jeśli wyprostowanie go ręką nie sprawia ci dyskomfortu fizycznego to nie sprawi go także w trakcie seksu. Przełóż to na swój atut bo taki penis bardziej stymuluje wnętrze cipki aniżeli prosty.
 

Podobne tematy

Do góry