• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie prącia w prawo

waldi257

New member
Witam,
Zmagam się z problemem skrzywienia już od dawna. Jestem dosyć mocno niezadowolony z wyglądu swojego ptaka. Chciałbym Was zapytać o opinie, co sądzicie i co byście poradzili na moim miejscu. Poniżej przesyłam zdjc

 

NapletonBonaparte

Active member
Pisz mejla do Kuźniara z Rzeszowa. Jeśli przysługuje Ci zabieg na NFZ to rób. Jak prywatnie to pewnie koszt +/- 5k, więc zależy od Ciebie.

Kuźniar to specjalista od takich przypadków - wal jak w dym.
 

Mordred

Member
Witam,
Zmagam się z problemem skrzywienia już od dawna. Jestem dosyć mocno niezadowolony z wyglądu swojego ptaka. Chciałbym Was zapytać o opinie, co sądzicie i co byście poradzili na moim miejscu. Poniżej przesyłam zdjc

Nie wygląda to na duże skrzywienie, tzn. nie powinno to jakoś bardzo utrudniać podczas seksu. Przeszedł bym się z tym do urologa, żeby to ocenił.
 

Forkruks

New member
Ile masz lat? Konsultowałeś się już z jakimś lekarzem? Daj znać jaką dostałeś odpowiedź, ciekawy jestem bo mam podobny problem
 

waldi257

New member
24. Tak konsultowałem się. Wniosek taki, ze w zasadzie mi odradzał operacji, choć mowil ze jest możliwa. Do tego konieczne obrzezanie, gdyż skórka jest zbyt ciasna na żołędziu i mogło by się źle goić
 

waldi257

New member
24. Tak konsultowałem się. Wniosek taki, ze w zasadzie mi odradzał operacji, choć mowil ze jest możliwa. Do tego konieczne obrzezanie, gdyż skórka jest zbyt ciasna na żołędziu i mogło by się źle goić
Ktoś jeszcze jakies opinie?
dodam, ze uprawiałem raz seks, średnio szło nawet mega średnio, mam wrażenie, ze gumka nie trzyma się dość dobrze, sprzęt „ciagle” wypadał i ciężko było się ustawić. Do tego w głowie mega dyskomfort.
 

Konrad1

Member
Ktoś jeszcze jakies opinie?
dodam, ze uprawiałem raz seks, średnio szło nawet mega średnio, mam wrażenie, ze gumka nie trzyma się dość dobrze, sprzęt „ciagle” wypadał i ciężko było się ustawić. Do tego w głowie mega dyskomfort.
"Do tego w głowie mega dyskomfort" chyba sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Może i znajdziesz pozycję w której nie będzie tak źle, może i znajdziesz partnerkę której nie będzie to wogole przeszkadzać. Ale zawsze będziesz się zastanawiał jak by było z prostym. Czy ona nie wolała by być z kimś co ma prostego. Zawsze będziesz swojego krzywusa w myślach przeklinał i zastanawiał się dlaczego nie mogłeś się urodzić z prostym. Ja tak miałem dlatego się zdecydowałem. I tak jak już gdzieś pisałem zaluje jedynie za tak późno to zrobiłem
 

nope

Well-known member
Mam podobne skrzywienie ale w dół i korzystam z życia. Partnerka nie narzeka. Z żadną pozycją nie mam problemów. Skrzywienie da się wyprostowac w moim przypadku w pelnym wzwodzie bez bólu, a od tyłu na pieska to wydaje mi sie ze jeszcze ma baba wiekszą stymulacje. Zastanów sie dobrze :)
 

MKD

Active member
No fakt, brzuszek niestety dobrze nie dziala zarowno na wizualna wielkosc penisa jak i na zainteresowanie kobiet…

dobrze ze trzymam sie na przelomie 16-17% tkanki tluszczowej bo nie wyobrazam sobie miec miesien piwny xd
 

Podobne tematy

Do góry