Skrzywienie prącia w lewą strone, zdjęcia

Krzysiu4321

New member
Witam, chciałbym poznać waszą opinie dotyczącą skrzywienia mojego prącia. Trochę posiedziałem na tym dziale, przeglądałem sporo tematów i myślę, że moje skrzywienie jest dosyć poważne, szczęście w nieszczęściu jest ono miękkie tzn mogę go wyprostować podczas erekcji.
http://imageshack.us/photo/my-images/68 ... 91731.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/28 ... 91917.jpg/
Czytałem jeszcze o tych magicznych ćwiczeniach na skorygowanie krzywizny lub urządzeń do tego służących ale jak przeczytałem parę artykułów z takimi rzeczami:
"Skup się na wizualizacji tego, jak rośnie i prostuje się. Bierz głębokie oddechy wdychając nosem i wydychając ustami. Z każdym wdechem wyobrażaj sobie kulę energii rosnącą w brzuchu i klatce piersiowej. Kiedy już nie możesz dłużej wciągać powietrza, zrób wydech i wyobraź sobie, jak ta kula płynie do Twojego penisa i wypływa z niego. Cały czas wykonuj "dojenie". Przekonasz się, że w taki sposób efekty będą widoczne znacznie szybciej. " to zwątpiłem w ich skuteczność. Jest ktoś tutaj na forum kto wykonywał te ćwiczenia lub stosował urządzenia i osiągnął pożądany skutek, mam na myśli chociaż zmniejszenie krzywizny czy jedynym skutecznym sposobem jest operacja ?
Pozdrawiam Krzysiek
 

flight001

New member
Niestety pierwsze zdjecie zostalo skasowano. Ale z drugiego to ja uwazam ze wcale nie jest poważne. Przeszkadza przy czyms czy nie?
 

kristofer87z

New member
Najlepsza metoda na sprawdzenie czy skrzywienie jest poważne:
1. Zapraszasz dziewczynę na sex
2. Robicie co trzeba
3. Pytasz czy ją coś ocierało w środku
4. Zadajesz to pytanie sobie

Jeśli było wam źle i coś tarło to możesz potrzebować prostowania, w przeciwnym razie wróć co punktu 1 i ciesz się życiem;D
 
Do góry