• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie Penisa

Arcz

New member
Ewidentnie na zabieg nawet się nie zastanawiaj,ja miałem też skrzywienie w dół tylko mniejsze i mi przeszkadzało.Było możliwe lecz nie wygodnie,podczas seksu będzie Ci sie łamał...Zabieg zależy u kogo,różne metody,generalnie chodzi o to,że w miejscu skrzywienia wytną ci kawałek mięcha (ciała jamiste) i pozszywają...nie ma się czego bać,im prędzej przez to przebrniesz tym lepiej dla ciebie...
 

Nieznajomy78

New member
Chciałem sie zarejstrowac termin dopiero 1 lipiec.. I teraz mam takie pytanie Jak pójde prywatnie zapłacę za wizyte. A jak z operacją moge wtedy iść po skierowanie do rodzinnego i wykonac ją w ramach NFZ ?
 

Arcz

New member
Fenri tylko nie wiem czy na NFZ będziesz mógł wybrać szpital i metode zabiegu,jeżeli oczywiście się zakwalifikujesz do zabiegu.Ja byłem prywatnie w Poznaniu.
Podobno cieżko się załapać,lekarz stwierdzi że jesteś w stanie zapłodnić partnerke bo jesteś (ale ztakim skrzywieniem seks nie będzie dla ciebie przyjemny) i do widzenia.Chodz są tacy co się załapali na NFZ...poczytaj o metodach zabiegu,sam musisz zdecydować.Ja polecam Poznań koszt 8000zł plus 150zł konsultacja przed...
 

Arcz

New member
Kolega z tego wątka miał robioną stulejke!Stulejka a PROSTOWANIE ptaka to jest inna bajka!!!nie idż do lekarza który nie ma o tym pojecia,na forum pełno informacji o doktorach sposobach,jesteś dorosły domniemam,że inteligentny sam musisz wybrać...A nie masz wyjścia po z takim ptakiem nie pobzykasz,może od tyłu w innych pozycjach to zapomnij.Powodzenia
 

Arcz

New member
I nic na siłe po takiej operacji nie będziesz mógł z 3miesiące bzykać.Przez pierwsz tydzień będzie taki spuchnięty że do reki cięzko chwycić.Tak,że nic na siłe tak jak pisałeś
 

Nieznajomy78

New member
Wiem ze bede musial czekać 2 miesiace po operacji. Czytałem juz duzo kto poszedł na taką operacja nie pożałował. Chyba kazdy miałby kompleksy z tego powodu.
 

Jan_ek

New member
Witam
ja miałem operację skrzywienia ku dołowi, w Rzeszowie u Dr Huberta Kuźniara w szpitalu Pro-Familia bezpłatnie, na NFZ z bardzo dobrym efektem i jestem bardzo, bardzo zadowolony. Polecam !
 

TheRock

New member
Współczuję kolego, bo widać że problem jest poważny. Myślę, że nie ma co się wahać i trzeba koniecznie to naprawić, nawet prywatnie kładąc na stół ładnych kilka tysięcy. Ale chyba nie koszta są najgorsze, a okres po zabiegu, powikłania na pewno są dużo cięższe, niż w przypadku zwykłego usunięcia stulejki.

Trzymam kciuki i jeśli będzie Ci się chciało, to zdawaj regularne relacje na forum, jak to wszystko wygląda, zdjęcia itp. bo o ile z zabiegów usuwania stulejek jest tego dużo, to tematu prostowania nie ma tego dużo.

Powodzenia.
 

swojak

New member
fenri mam nadzieje, że będziesz zdawał relacje po zabiegu, to pomoze innym ludziom z takim problemem jak równiez i mi. Pozdrawiam!
 

Nieznajomy78

New member
Poszedłem na NFZ udało mi sie bo jakiś pacjent zrezygnował i czekałem raptem 2 tygodnie :) Najgorsze już chyba za mną jeszcze do wyciągania szwów nie bedzie pewnie przyjemnie ale jakoś dam rade. Po znieczuleniu w kregosłup strasznie boli głowa jak siedzę.Zabieg byl 11 myśle ze to minie.
 

Fonfara

New member
fenri95 Jeszcze jedno pytanie. Na wizycie u urologa byłeś na NFZ czy prywatnie? Zastanawiam się czy jest możliwość iść prywatnie(wiadomo czas oczekiwania) i dostać ewentualne skierowanie przez NFZ na operacje.
 

Podobne tematy

Do góry