Skrzywienie penisa...

No cóż... jakby to powiedzieć, dostał mi się pełen pakiet od losu, po zabiegu na stulejkę, który miałem jakieś 5 miesięcy temu, teraz pytam Was o skrzywienie penisa.

Czy takie skrzywienie jest koniecznie do zabiegu, czy też przejdzie, jak sądzicie (tylko nie pytajcie stulejarza czy mi przeszkadza we współżyciu :) )? Załączam zdjęcie:Tutaj jeszcze inne:

http://i.imgur.com/H5vijYv.jpg?1
http://i.imgur.com/moS1a3z.jpg?1
http://i.imgur.com/SpSSkjU.jpg?1
http://i.imgur.com/Pq0hXgV.jpg?1
http://i.imgur.com/BCPZeGk.jpg?1
 

Krzywy_iphone6

New member
Też mam podobnie krzywego ale możesz ruchać, chyba że partnerka lubi regularne kształty, ale większość Lasek nie zachwyca się kształtami penisa więc no problemo.
 
No to dzięki Wam bo na pewno mnie sporo pocieszyliście :) Ale jak ktoś ma jeszcze jakieś zdanie, to bardzo proszę o wyrażenie się, bo mimo wszystko nie jestem pewien, czy to tak zostawić.
 

Ktosek

New member
Sądzę, że każde skrzywienie jest poniekąd sprawą indywidualną jeżeli chodzi o możliwość współżycia. Dla mnie wygląda to na ok. 80-90 stopni.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Tak zamazales reszta tla ze nie widac jak to skrzywienie. W lewo i w dol??? Dla mnie to cos kolo 70° czy da sie współżyć? Przeważnie sie da, tylko może to byc baaardzo trudne. Wiadomo w takim skrzywieniu ciezko wsadzic noe mowiac juz o ruchach posuwistych.
 

kRiss

Member
Tak, w dół i lekko w lewo. To drugie, myślę, nie powinno stanowić problemu. Do tego stulejka całkowita. Na jej usunięcie na pewno się zdecyduję, bo chyba nie zaryzykuję zbliżenia z taką stulejką. Co do ewentualnego zabiegu prostowania, zobaczymy, co czas pokaże. Najpierw zapewne spróbuję działać z takim, a nie innym członkiem. ;) Tylko ciekawi mnie, czy ktoś ma podobnie i już próbował, jak to jest.
 
Do góry