• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie penisa

al3

New member
Witam ! Wybieram się do urologa po raz pierwszy, mam skrzywionego penisa około 25 stopni ,mam 20 lat czuję się bardzo krępująco z tym skrzywieniem
wizyta będzie na NFZ i chciałem zapytać czy są potrzebne jakieś badania zanim się udam do przychodni typu badanie moczu itp ...
Może ktoś z was był i wie jak to wygląda ? Czy lepiej udać się do prywatnego gabinetu ?
 

Trolo

Well-known member
Hmm wszystko spoko, ale jaki rodzaj tego skrzywienia, w dół, górę, bok? Wrzuć chociaż jedno zdjęcie. Masz z tym problem wizualny tylko, czy faktycznie są problemy w stosunku?
Ja ze swoimi problemami chodziłem prywatnie, bo no nie ukrywajmy, że lekarz inaczej patrzy, chociaż różnicy być nie powinno między NFZ a prywatnie, ale realia mamy inne. Badań żadnych nie potrzebujesz, bo są nie potrzebne. Przed ewentualnym zabiegiem dopiero będziesz miał robione badania, ale to jeszcze czas.
 

Kilerek7

Member
Ja przed operacją miałem pełno badań do wykonania: testosteron, grupa krwi, zdjęcie klatki piersiowej, na obecność HiV itp. oraz reszta podstawowych. Ale to przed operacją dostałem rozpiskę jakie badania. A ja mam pytanko małe, bo jestem 2 miesiące po operacji, penis podnosi się na chwilę obecną w pełnym wzwodzie do poziomu, choćbym się mega skupił więcej nie mogę, a lekarz mówił, że prostował go trochę wyżej ponad poziom. Czy 2 miesiące to jeszcze za wcześnie i później jak się lepiej wszystko wygoi, jest szansa, że podniesie się bardziej? czy muszę coś brać na silniejsze wzwody?
 

Klaus1

New member
2 miesiace to jeszcze swieza sprawa. Naprawde. Ja nawet po 9 miesiacach widze zmiany, ciagle mi sie prostuje i odzyskuje centrymetry.
 

Kilerek7

Member
Ja tylko chciałbym aby podniósł się wyżej niż poziom, nawet minimalnie, no i żebym to utrzymał, bo jak narazie to szybko tracę pełny wzwód. Koło lutego będę testował sprzęt to napiszę czy jest dobrze
 

radek88

New member
kurcze widzę wassze wpisy i sam nie wiem co robić, mam skrzywienie prącia - zauważyłem to kurcze już jakiś czas temu, mój penis w trakcie stosunku zwłaszcza w etapach końcowyhc stosunków robił się jak banan, wyginał tak, że aż momentami robiło mi się głupio i całe podniecenie szlak brał... wstydziłem się iść do lekarza ale chyba nie ma wyjścia, powiedzcie mi tylko jakie koszty tego wszystkiego są?? ciut tylko to mnie przeraża, bo też idę prywatnie.
 

Kilerek7

Member
W etapach końcowych? a w początkowych tzn. podczas erekcji ma zakrzywiony kształt? Ogólnie skrzywienie nie jest problemem jeśli nie przekracza ponad 30 stopni, a nawet jeśli przekracza a nie sprawia problemów tobie w stosunku jakichkolwiek to nie ma sensu się tym przejmować, no chyba, że chciałbyś operacji przez wzgląd wizualny, ale nie sądzę by kobiety robiły problem o wygląd, grunt aby było w sexie wszystko ok. Więc lepiej się sprawdzić a potem myśleć co dalej, jeśli jest źle, to że tracisz podniecenie wcale nie musi być spowodowane skrzywieniem, ja miałem takiego banana prawie 90 stopni w dół i banan ten był twardy jak kamień, tylko ciężko było mi penetrować partnerkę, sprawiało jej to ból, więc rachunek jest prosty, jest źle czyli operacja. Nie wstydź się urologa, ja wiem, że każdy jest inni jedni się wstydzą inni nie. Ja zdejmowałem gacie i mówiłem o problemie na luzie, w końcu komu mam się zwierzyć jak nie specjaliście który może mi pomóc? Najlepiej mieć też zdjęcie w pełnej erekcji, bo normalnie to urolog innaczej nie zobaczy skrzywienia, a dotknięciem samym nic nie wyczuje. Też byłem przerażony ale wszystko to był tylko strach, a okazało się bezboleśnie i komfortowo, mógłbym iść jeszcze raz na stolik i pożartować sobie z anestezjologiem:D a potem szybka kima i budzisz się bez bólu z nowym wacławem:) co do ceny to zależy u kogo chcesz robić. Ja za operacje i pobyt w szpitalu + wizyty kontrolne dałem około 18000 tyś w Warszawie u Prof. Perdzyńskiego, moim zdaniem najlepszego lekarza od tych tych spraw w Polsce. Są też inni ale to musisz poczytać, pewnie byłoby o wiele taniej, zależy też jaką metodą, bo są różne. Akurat Prof. jest z tego co wiem najdroższy ale uznałem, że nie będę oszczędzać bo to jest sprzęt na całe życie i tylko zaufać mogłem konkretnemu fachowcowi, z resztą jak w życiu za najlepsze usługi się płaci. Pamiętaj, że proste penisy nie zawsze są lepsze no i nie są tak unikalne jak krzywe:) powodzenia.
 

Podobne tematy

Do góry