• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie brzuszne (w dół)

kamikadze12310

New member
Mam problem ze skrzywieniem Foto :http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9e1630d4fc531456.html


Mam pytanie, chce poddać się operacji u doktora W.Perdzyńskiego,
Czy jest ktoś na forum kto już to przeszedł ? Najlepiej u tego lekarza , ale nie koniecznie .
Mam pare pytań
1 Jeżeli zadzwonie dzisiaj i umówie się na wizyte to ile bedę musiał czekać na samą wizyte jak i zabieg ?? ( oczywiscie miej więcej , jak to było w waszym przypadku, ile musieliście czekac ??)

2. Ile dni leżeliście w szpitalu? Po jakim czasie wróciliście do domu ?
3. Po jakim czasie penis jest ... gotowy do akcji ?? Po jakim czasie mozna uprawiac seks :)?
4 . Czy blizny są bardzo widoczne ?? Stosowaliscie jakies mascie na blizny ??
5. Proszę mi ogolnie opowiedziec jak bylo . i jakie są teraz efekty , zadowoleni jestescie ?? Wszystko juz jest OK ? PROSTE ?? :p
6. Ile zapłaciliście .

Bardzo zależy mi na szybkich odpowiedziach, pozdrawiam !
 

fogstulej

New member
Pierwsza kwestia czy w stanie wzwodu penis moze sie wyprosowac , gdy wyginasz go ręką ? Jeśli tak to ja bym mial gdzies operacje, a jesli nie to tak około mysle ze gdzies 8-10 kafli bedzie cie to kosztowało.
 

kamikadze12310

New member
Moge go wyprostować , nic mnie nie boli ani nic, tylko że przy stosunku niezbyt się to sprawdza, skrzywienie jest nawet ok 90 stopni, gdy wchodze w partnerkę to utrudnia mi to penetracje ponieważ się zgina .

Jest to dla mnie duzy dyskomfort . Chcialbym przejsc ta operacje i mieć to z głowy do końca życia .
 

bezczel

New member
Jeżeli zagięcie jest 90st. to jest dużo. Niestety jak to wyżej kolega napisał prywatnie jest to duży koszt. Spróbuj skorzystać z NFZ. Niestety nie jest jasne czy jest to refundowany zabieg ale większość informacji na necie wskazuje na to że tak.
 

kamikadze12310

New member
bezczel napisał:
Jeżeli zagięcie jest 90st. to jest dużo. Niestety jak to wyżej kolega napisał prywatnie jest to duży koszt. Spróbuj skorzystać z NFZ. Niestety nie jest jasne czy jest to refundowany zabieg ale większość informacji na necie wskazuje na to że tak.


Nie mam zamiaru oszczędzać na zdrowiu , dodatkowo chce rozwiązać to jak najszybciej, jakoś NFZ do mnie w tym przypadku nie przemawia ...
Dodatkowo pewnie trzeba będzie czekać z ponad pół roku, a ja nie moge czekać bo psychicznie po prostu nie wytrzymam .
 

Nanuk

New member
Zapytac sie mozna, ale watpie zeby taki zabieg byl refundowany przez NFZ

Zreszta z tego co napisales, to juz dluzszy czas sie z tym gryziesz, to czemu nie poszedles jeszcze do lekarza zapytac ?
 

kamikadze12310

New member
Nanuk napisał:
Zapytac sie mozna, ale watpie zeby taki zabieg byl refundowany przez NFZ

Zreszta z tego co napisales, to juz dluzszy czas sie z tym gryziesz, to czemu nie poszedles jeszcze do lekarza zapytac ?


Poniewaz od niedawna zaczalem współżyć , przedtem aż tak mi to nie przeszkadzało z wiadomych względów :)
 

kolokolo

New member
to jest wlasnie to, placi sie skladki na ubezp zdrowotne, a jak co do czego przyjdzie to sie czlowiek boi isc na operacje w ramach NFZ, MASAKRA CO TO ZA DNO Z TEGO KRAJU
 

ninja

New member
zabieg jest w pełni refinansowany z kasy NFZ na 100%. trzeba tylko znaleźć placówkę i lekarza który jest dobry i to wykona. A prędzynski czy jak mu tam to naciągacz, jest emerytowanym lekarzem wojskowym a operacje na zachodzie są tańsze niż u niego.
 

Ktosek

New member
Ja takiego zabiegu przez NFZ bym nie robił. Skoro nie potrafią porządnie stulejki zoperować, gdzie trzeba tylko przyciąć trochę skóry, to co dopiero jeżeli chodzi o kilkugodzinną operację z ingerencją w tkanki penisa sąsiadujące z nerwami.
Ninja przeczytaj sobie dokładnie przebieg kariery tego lekarza, a dopiero później coś pisz...tylko tym razem mądrego i na poziomie. Zdaję sobie sprawę, że Perdzyński to drogi lekarz ale płacisz za lata jego wiedzy i doświadczenia. Jeżeli chcesz wiedzieć co to znaczy droga operacja to sprawdź sobie ile kosztuje przeszczep jakiegokolwiek narządu lub chociażby wymiana kilku kręgów to może wtedy zmienisz zdanie.
 

Podobne tematy

Do góry